اخبار ارز دیجیتال

Fidelity بازار NFT و خدمات مالی را در Metaverse برنامه ریزی می کند

یک درخواست علامت تجاری که به تازگی ثبت شده است، فهرست بلندبالایی از راه های ممکن برای شرکت در متاورس را مشخص می کند.

Fidelity Investments، یک شرکت مدیریت دارایی 4.2 تریلیون دلاری، علائم تجاری تعدادی از محصولات و خدمات Web3 را در ایالات متحده ثبت کرده است، از جمله بازار توکن غیرقابل تعویض (NFT)، سرمایه گذاری مالی و خدمات تجارت رمزنگاری در Metaverse.

این به دلیل سه درخواست علامت تجاری است که در 21 دسامبر در اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) ثبت شد که توسط وکیل دارای مجوز علامت تجاری مایک کوندودیس در یک توییت در 27 دسامبر در مزرعه برنج برجسته شد.

به نظر می‌رسد یکی از حوزه‌های تمرکز این شرکت در Metaverse باشد، و Fidelity نشان می‌دهد که می‌تواند طیف گسترده‌ای از خدمات سرمایه‌گذاری را در دنیای مجازی ارائه دهد، از جمله صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک، بازنشستگی، مدیریت سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی مالی.

به نظر می رسد خدمات پرداخت مبتنی بر Metaverse نیز در راه است، از جمله پرداخت الکترونیکی صورتحساب، انتقال وجه، و “مدیریت مالی حساب های کارت اعتباری در Metaverse و دیگر دنیای مجازی”.

در مورد کریپتو، بایگانی نشان می دهد که این شرکت ممکن است خدمات تجارت و نگهداری را در Metaverse راه اندازی کند، همراه با ارائه خدمات کیف پول رمزنگاری.

در این پرونده آمده است: “خدمات کیف پول الکترونیکی در ماهیت ذخیره سازی الکترونیکی و پردازش ارزهای مجازی برای پرداخت های الکترونیکی و تراکنش ها از طریق شبکه های کامپیوتری جهانی. ارزهای دیجیتال، ارزهای مجازی و توکن های دیجیتال ارزهای دیجیتال.”

کاربرد علامت تجاری Fidelity Investments: USPTO

علاوه بر این، Fidelity بیان می‌کند که خدمات آموزشی را می‌توان در Metaverse در قالب «میزبانی کلاس‌ها، کارگاه‌ها، سمینارها و کنفرانس‌ها در حوزه‌های خدمات مالی سرمایه‌گذاری و بازاریابی» ارائه کرد.

“استفاده از وب سایت های اینترنتی برای ارائه اطلاعات تجاری به ارائه دهندگان خدمات مالی در زمینه بازاریابی تجاری در متاورس و سایر دنیای مجازی. خدمات ارجاعی در زمینه مشاوره سرمایه گذاری و برنامه ریزی مالی در متاورس و سایر دنیای مجازی در یک برنامه ذکر شده است.

NFT همچنین در برنامه‌های Fidelity است، که می‌گوید ممکن است یک «بازار آنلاین برای خریداران و فروشندگان رسانه‌های دیجیتال، یعنی توکن‌های غیرقابل تعویض» راه‌اندازی کند، هرچند جزئیات آن در دسترس نیست.

مربوط: گزارش هواوی می گوید زیرساخت فعلی نمی تواند متاورس را پشتیبانی کند

بر اساس آخرین پرونده های Fidelity، این شرکت از بازار نزولی شدید سال 2022 و انفجار اخیر FTX نگران نیست و در عوض به دنبال گسترش عرضه و عرضه خود در Web3 است.

این اساساً همان چیزی است که شرکت در پاسخ به نامه 21 نوامبر سناتورهای متنفر الیزابت وارن، تینا اسمیت و ریچارد دوربین که خواستار مقررات قوی‌تر شده بودند، بیان کرد. ماهیت فرار، پر سر و صدا و پر هرج و مرج دارایی های کریپتو.

یکی از سخنگویان Fidelity در آن زمان به کوین تلگراف گفت که این شرکت “همیشه برتری عملیاتی و حفاظت از مشتری را در اولویت قرار داده است” و افزود که “تحولات اخیر” در صنعت ارزهای دیجیتال “اهمیت استانداردها و اقدامات امنیتی را نشان می دهد.” من فقط تاکید کردم که

همچنین شایان ذکر است که Fidelity طبق گزارش‌ها به دنبال تقویت بخش ارزهای دیجیتال خود با استخدام 100 کارمند جدید در ماه اکتبر بود.نویسنده: Brian Quarmby

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا