اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار پروتکل Fei پس از هک بازپرداخت، Tribe DAO را به Ghost پیشنهاد کرد

اعضای جامعه TIP-121 را رد کردند و فقدان جدول زمانی و اعداد مشخص این پیشنهاد را زیر سوال بردند.

حمله آوریل 2022، که حدود 80 میلیون دلار از استخرهای مختلف Rari Fuse استخراج کرد، به پلتفرم مالی غیرمتمرکز (DeFi) پروتکل Fei نیاز داشت تا راه حلی ارائه دهد که آسیب به اکوسیستم را به حداقل برساند. آخرین پیشنهاد Fei Labs، که تا حدی لغو مشارکت از Tribe DAO را توصیه می کند، احساسات متفاوتی را از جامعه دریافت کرد.

جوی سانتورو، بنیانگذار پروتکل Fei، آخرین پیشنهاد خود را با نام TIP-121: پیشنهاد برای آینده Tribe DAO منتشر کرده است که قصد این شرکت را برای بازپرداخت وجه به قربانیان Fuze نشان می دهد. همچنین جزئیات طرح‌های بازخرید دارایی و توزیع دارایی‌های ارزش کنترل‌شده پروتکل (PCV) که نقدینگی و بازدهی را مدیریت می‌کنند، ارائه می‌کند.

اعضای انجمن عدم وجود جدول زمانی و اعداد مشخص در این پیشنهاد را مورد تردید قرار دادند.

گزیده ای از گزاره TIP-121. منبع: tribe.fei.money

یکی از اعضا، اونیگیری، گفت:

“من فکر می کنم این اعتماد شکسته است. من نمی توانم باور کنم که یک پیشنهاد مبهم که احتمالاً توسط ارتشی از وکلای تشنه به خون نادیده گرفته شده است، به کاربران کمک کند.”

پروتکل Fei قبلاً به هکرها جایزه 10 میلیون دلاری برای بازگرداندن دارایی های 80 میلیون دلاری از هکرها پیشنهاد داده بود، اما هیچ پاسخی از سوی هکرها دریافت نکرد.

این پروتکل در نظر گرفته شده است که بدون نیاز به حاکمیت، FEI را حفظ کند، در حالی که به دنبال دستورالعمل‌های مسئولانه برای کاهش خطر است.

مربوط: BlueBenx کارمندان خود را اخراج کرد، برداشت وجوه را به تعلیق درآورد، به دلیل هک 32 میلیون دلاری

نکته مثبت این است که Beanstalk Farms، یک پروژه استیبل کوین الگوریتمی مبتنی بر اتریوم، تنها چهار ماه پس از بسته شدن در پی بهره برداری حکومتی ۷۷ میلیون دلاری، بازگشایی شده است.

“Beanstalk در طرف دیگر این مصیبت قوی تر از همیشه ظاهر شده است. Publius، گروه توسعه دهنده پشت استیبل کوین و پروتکل، به Cointelegraph گفت.نویسنده: Arijit Sarkar

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا