🚨 اخبار ارز دیجیتال

تنظیم کننده های فدرال آماده صدور حکم در مورد اتریوم هستند

کمیسیون بورس و اوراق بهادار در حال حرکت است تا علیه اتریوم بسیار فراتر از مرزهای ایالات متحده اقدام کند.

آیا رگولاتورهای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای از بین بردن اتریوم آماده می شوند؟ با توجه به تهدیدات مقامات از جمله رئیس SEC، گری جنسلر، مطمئناً ممکن به نظر می رسد.

این آژانس در سپتامبر مقررات مربوط به کریپتو را وضع کرد. ابتدا در کنفرانس سالانه The SEC Speaks، مقامات متعهد شدند که به اقدامات اجرای قانون ادامه دهند و از فعالان بازار خواستند محصولات و خدمات خود را ثبت کنند. مزرعه برنج. جنسلر گفت که برای کاهش تضاد منافع و افزایش حمایت از سرمایه‌گذار، واسطه‌های ارزهای دیجیتال باید به اشخاص حقوقی جداگانه تقسیم شوند و وظایف مربوط به آنها (صرافی‌ها، کارگزاری-فروشندگان، وظایف نگهبانی و غیره) ثبت شود. من حتی پیشنهاد کردم که وجود داشته باشد.

سپس اعلام شد که بخش مالی شرکت SEC قصد دارد بخش دارایی های مجازی و بخش برنامه های کاربردی و خدمات صنعتی را به برنامه بررسی افشای خود در پاییز امسال اضافه کند تا به ثبت نام شرکت کنندگان در بازار ارزهای دیجیتال کمک کند. سپس در کمیته‌های مختلف سنا در مورد لایحه‌ای برای بازنگری مقررات ارزهای دیجیتال شهادت داده شد. جنسلر اعتقاد خود را مبنی بر اینکه تقریباً تمام دارایی های دیجیتال اوراق بهادار هستند تکرار کرد و به طور ضمنی دیدگاه خود را مبنی بر اینکه واسطه های مرتبط با چنین دارایی های دیجیتالی باید در SEC ثبت شوند تأیید کرد.

اما شاید تکان دهنده ترین حمله زمانی رخ داد که SEC هدف خود را بر روی اتریوم گذاشت، چیزی که زمانی آغاز شد که یکی از مقامات سابق SEC گفت که همراه با بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) یک امنیت نیست. ممکن است سال ها تنش زدایی معکوس شده باشد. جنسلر در شهادت خود در برابر کمیته بانکداری سنا گفت که انتقال اتریوم از اثبات کار به اثبات سهام (PoS) ممکن است آن را تحت صلاحیت SEC قرار داده باشد. [is] انتظار سود بر اساس تلاش دیگران را داشته باشید. ”

مربوط: بایدن ۸۷۰۰۰ کارمند جدید IRS را استخدام می کند.

در یک شکایت بعدی که علیه پروموتر توکن ارائه شد، SEC گفت که تعداد بیشتری از گره‌های اتریوم نسبت به هر کشور دیگری در ایالات متحده واقع شده‌اند، بنابراین همه تراکنش‌هایی که روی بلاک چین اتریوم انجام می‌شود می‌تواند در صلاحیت SEC باشد. . این مواضع اخیر در مورد اتریوم به وضوح بیش از حد SEC است و به نظر می رسد تهدیدی قوی تر برای ترغیب صنعت به ثبت نام باشد.

ابتدا، در سال ۲۰۱۸، ویلیام هینمن، مدیر امور مالی شرکت SEC در آن زمان اعلام کرد که بیت کوین و اتر از نظر SEC اوراق بهادار نیستند. به نظر می‌رسد که ریشه این امر هم در این واقعیت است که اتریوم به خوبی غیرمتمرکز است و هم در تفاوت بین ارزهای دیجیتال (جایگزین ارزهای مستقل) و توکن‌های دیجیتال (دارایی‌هایی که حول سرمایه‌گذاری‌های خاص می‌چرخند) مزرعه برنج.

اما ادغام اتریوم در PoS می‌تواند این آب‌ها را مختل کند، و SEC گفت که تحت آزمایش Howie (اگر ۱ باشد، دارایی یک امنیت است)، اتر می‌تواند به یک امنیت تبدیل شود. نشان می‌دهد که وجود دارد ۲) در یک شرکت مشترک؛ ۳) جایی که انتظار معقول سود وجود دارد. ۴) برگرفته از تلاش دیگران). مشخص نیست که چگونه Merge توانست ماهیت و هدف غیرمتمرکز اتریوم را تغییر دهد و اکنون آن را به یک امنیت تبدیل کند (بیشتر شبیه بیت کوین تا یک توکن دیجیتال).

مربوط: چارچوب ارزهای دیجیتال بایدن گامی در جهت درست است

اما مسلماً به برآورده شدن فاکتور هاوی نزدیک‌تر است، به خصوص با ویژگی‌هایی مانند وام‌دهی ارزهای دیجیتال، جایی که SEC قبلاً ادعا کرده است که می‌تواند محصولات را به اوراق بهادار تبدیل کند.نگاه کن اقدام BlockFi). با این حال، PoS کاملاً متفاوت از پلتفرم‌های وام‌دهی ارزهای دیجیتال است که در آن توکن‌ها در آن سهام قرار می‌گیرند و سود از طریق کاری که شرکت وام‌دهنده انجام می‌دهد به دست می‌آید، نه همکاری سهامداران. بنابراین در زمینه آنچه که بلاک چین اتریوم در درجه اول برای آن استفاده می شود (قراردادهای هوشمند) و نحوه استخراج سکه های آن، هنوز سخت به نظر می رسد اتر را به عنوان امنیت در نظر بگیریم.

دوم، ادعای SEC مبنی بر اینکه تراکنش‌های انجام‌شده در بلاک چین اتریوم تحت صلاحیت ایالات متحده است، گره‌های اتریوم بیشتری نسبت به هر کشور دیگری در ایالات متحده دارد. توکن های مبتنی بر توسعه در آلمان و ارائه و فروش در آلمان به طور انحصاری برای آلمانی ها.

آیا این همه موضع تهاجمی SEC نشان دهنده اقدام اجرایی علیه اتریوم است (به هر حال از چه کسی شکایت می کند؟) یا اقدامی علیه طرف های خارجی به دلیل رفتار خارجی در مورد اتریوم؟، یک تاکتیک مذاکره با هدف ترساندن صنعت برای تسلیم داوطلبانه به حوزه قضایی SEC. اساساً «بیا، با ما صحبت کن، ثبت نام کن». اگر اتریوم خطر در نظر گرفتن سهام/بورس را دارد، اتریوم! مطمئناً (فعلا) همه توکن‌ها و پلتفرم‌های مالی غیرمتمرکز این کار را انجام می‌دهند.

آدام پولت ما به عنوان شریک در اجرای اوراق بهادار Eversheds Sutherland و رویه قضایی دادرسی، به مؤسسات مالی، کارگزاران معامله‌گران، مشاوران سرمایه‌گذاری و افراد در تحقیقات نظارتی و امور اجرایی مربوط به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی (FINRA) کمک می‌کنیم. دفاع و تنظیم کننده های اوراق بهادار دولتی.
آندره آ گوردون او یک وکیل در Eversheds Sutherland است و به مشتریان در مورد مسائل مربوط به یقه سفید، انطباق، SEC و FINRA مشاوره می دهد. او تجربه گسترده ای در انجام تحقیقات داخلی، ارزیابی و توسعه برنامه های انطباق شرکتی، و نمایندگی مشتریان شرکتی و فردی در تحقیقات نظارتی، رسیدگی های اداری و دعاوی تجاری پیچیده دارد.

این مقاله برای اهداف اطلاعات عمومی است و در نظر گرفته نشده است و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Adam Pollett & Andrea Gordon

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا