اخبار ارز دیجیتال

فدرال رزرو دستورالعمل های مدت ها مورد انتظار را برای اعطای حساب های اصلی به بانک های رمزنگاری صادر می کند

هیئت فدرال رزرو ایالات متحده دستورالعمل های گام به گام را برای اعطای حساب های فدرال رزرو نهایی کرده است.بانک‌های رمزنگاری وایومینگ احتمالاً بیشتر مورد بررسی قرار می‌گیرند

فدرال رزرو ایالات متحده روز دوشنبه اعلام کرد که دستورالعمل هایی را برای عواملی که بانک رزرو باید هنگام بررسی درخواست ها برای حساب های فدرال رزرو و خدمات پرداخت در نظر بگیرد، نهایی کرده است. دستورالعمل ها یک چارچوب بازنگری سه مرحله ای با سطح بررسی لازم بسته به سطح ریسک متقاضی ایجاد می کنند.

این دستورالعمل برای اولین بار در ماه مه ۲۰۲۱ با پیشنهاد تکمیلی در ماه مارس ارائه شد. دستورالعمل‌های نهایی پس از انتشار در روزنامه رسمی لازم‌الاجرا می‌شوند و «به طور قابل ملاحظه‌ای مشابه» با آنها هستند. فدرال رزرو در بیانیه ای اعلام کرد:

«موسساتی که در فعالیت‌های جدید فعالیت می‌کنند و مقامات هنوز در حال توسعه چارچوب‌های نظارتی و نظارتی مناسب برای آن‌ها هستند، بررسی گسترده‌تری دریافت خواهند کرد.»

با این وجود، ادامه داد، این چارچوب اصلاح شد “برای ایجاد برابری بیشتر بین آژانس های بیمه غیرفدرال دارای مجوز تحت قوانین ایالتی و فدرال.” آژانس‌های بیمه غیرفدرال که طبق قانون فدرال مجوز دارند، اما شرکت‌های هلدینگ تحت نظارت فدرال رزرو ندارند، بیشتر مورد بررسی قرار می‌گیرند. حساب های فدرال رزرو برای دسترسی موسسات مالی به سیستم پرداخت جهانی مورد نیاز است.

مطالب مرتبط: برینارد، نایب رئیس فدرال رزرو، خواستار مقررات سریعتر رمزنگاری، نقشی برای استیبل کوین ها است.

رویکرد آهسته فدرال رزرو برای اعطای دسترسی بانک‌های رمزنگاری به حساب‌های فدرال رزرو، که اغلب به عنوان «حساب‌های اصلی» شناخته می‌شوند، مدت‌هاست که باعث هک کردن بانک‌های رمزنگاری شده است. قوانینی را برای اجازه دادن به «بانک‌های زنجیره‌ای» معرفی کرده است. حساب اصلی از محدودیت زمانی پاسخگویی تعیین شده قانونی فراتر رفته است.

قانون نوآوری مالی مسئول Lummis-Gilibrand الزاماتی را برای فدرال رزرو برای پاسخگویی به برنامه های کاربردی حساب اصلی ایجاد می کند.

میشل بومن، فرماندار فدرال رزرو در بیانیه ای گفت که دستورالعمل های جدید “تنها اولین گام در ارائه یک فرآیند شفاف است. […] این خطر وجود دارد که این انتشار انتظاراتی را ایجاد کند که بررسی در یک جدول زمانی تسریع شده تکمیل شود. “

نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا