اخبار ارز دیجیتال

فدرال رزرو حساب‌های اصلی بانک‌های رمزنگاری را اذیت می‌کند: قانون رمزگشایی شده، ۱۵ تا ۲۲ اوت

دستورالعمل های جدید هیئت فدرال رزرو، چشم انداز “شدیدترین بررسی” را برای آژانس هایی که بیمه فدرال ندارند، تعیین می کند.

هفته گذشته، فدرال رزرو ایالات متحده به بانک ها و ارزهای رمزپایه روی آورد و توضیحاتی ارائه کرد (یا قول داد که انجام دهد). بانک رزرو اعلام کرده است که نسخه نهایی دستورالعمل های خود را برای دسترسی به حساب ها و خدمات اصلی بانک ذخیره تکمیل کرده است.

برای ارزهای رمزنگاری شده، این دستورالعمل‌ها «جدی‌ترین بررسی‌ها» را پیش‌بینی می‌کنند که به طور بالقوه مؤسسات مالی را که شرکت‌های هلدینگ تحت نظارت فدرال رزرو ندارند و بیمه فدرال نیستند، افشا می‌کند. هنوز مشخص نیست که آیا بانک‌های رمزنگاری در نهایت می‌توانند تحت دستورالعمل‌های جدید به حساب‌های اصلی دسترسی پیدا کنند یا نه و چه مدت منتظر خواهند ماند.

در عین حال، فدرال رزرو به صراحت اعلام کرده است که بانک‌های سنتی که قصد مدیریت دارایی‌های رمزنگاری شده را دارند، نمی‌توانند بدون مشورت عمیق با تنظیم‌کننده‌ها این کار را انجام دهند. توصیه می‌کنیم قوانین ایالتی و فدرال را بررسی کنید و قبل از هرگونه اقدامی، به تماس نظارتی فدرال رزرو خود اطلاع دهید. تصمیمات

بانک مرکزی اروپا به بحث صدور مجوز کریپتو می پردازد

رگولاتورهای مالی ایالات متحده تنها کسانی نبودند که در هفته گذشته مشغول بودند. بانک مرکزی اروپا پایه و اساس استانداردهایی را که هنگام هماهنگ کردن الزامات مجوز برای ارزهای دیجیتال در اروپا در نظر می گیرد، پایه گذاری کرد. به طور خاص، ارزیابی «مناسب» را در مورد مدل‌های تجاری شرکت‌های ارز دیجیتال، حاکمیت داخلی و صدور مجوز سایر شرکت‌ها در نظر می‌گیرد. علاوه بر این، ما به مقامات ملی مبارزه با پولشویی (AML) و ادارات اطلاعات مالی برای ارائه داده های لازم برای ارزیابی خطرات احتمالی متکی هستیم.

به خواندن ادامه دهید

اطلاعیه تعلیق FTX

شرکت بیمه سپرده فدرال نامه‌های توقف و توقفی را به FTX US، SmartAssets، FDICCrypto، Cryptonews و Cryptosec صادر کرد و ادعا کرد که آنها اظهارات نادرستی در مورد بیمه سپرده‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال ارائه کرده‌اند. آژانس مدعی است که این سازمان‌ها مردم را گمراه کرده‌اند که برخی محصولات مرتبط با ارزهای دیجیتال توسط FDIC تأیید شده‌اند و بیان می‌کند: “ما اقدامات اصلاحی فوری برای رسیدگی به این اظهارات نادرست یا گمراه‌کننده انجام خواهیم داد. من از شما می‌خواهم که اقدام کنید.”

به خواندن ادامه دهید

کلمبیا ارز دیجیتال ملی را برای جلوگیری از فرار مالیاتی می خواهد

لوئیس کارلوس ریس، مدیر آژانس ملی مالیات کلمبیا ادعا کرده است که دولت به دنبال ایجاد یک ارز دیجیتال برای جلوگیری از فعالیت های مالی غیرقانونی مانند فرار مالیاتی است. با این حال، مقامات در مورد اینکه دولت کلمبیا دقیقاً چه نوع ارز دیجیتالی را در نظر دارد راه اندازی کند، یا ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) یا ارز ملی با پشتوانه دارایی مشابه پروژه ارز دیجیتال پترو ونزوئلا، تردید دارند. مشخص نشده است.

به خواندن ادامه دهید

CBDC “تنها راه حل” است

به خواندن ادامه دهید

به نظر می رسد معرفی پول نقد دیجیتال به شکل CBDC “تنها راه حل” برای اطمینان از “تداوم هموار” سیستم پولی فعلی باشد. حداقل این همان چیزی است که کارشناسان بانک مرکزی اروپا با جمع‌آوری بینش‌هایی از ۱۵۰ مقاله دانشگاهی در این زمینه معتقدند. اهمیت دستیابی بانک‌های مرکزی به سطح مناسبی از «استفاده» از CBDC تاکید شده است، و نویسندگان همچنین اقدامات نظارتی را در نظر گرفتند که می‌تواند به CBDCها در دستیابی به اهدافشان کمک کند. پیش از این، بانک های مرکزی امکانات پرداخت برون مرزی CBDC، بیت کوین و استیبل کوین ها را به نفع CBDC مقایسه کردند.

نویسنده: David Attlee

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا