اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگر بلومبرگ می‌گوید «فدرال پتک» قیمت بیت‌کوین و اتریوم را بیشتر می‌کند

اگر ادغام منجر به «خرید شایعات، فروش رویدادهای خبری» شود، مایک مک‌گلون می‌تواند ETH را به «1000 دلار یا کمی پایین‌تر» کاهش دهد، با توجه به اینکه فکر می‌کنم فدرال رزرو تا چه حد جنگ‌طلب بوده است.

مایک مک‌گلون، تحلیلگر بلومبرگ، می‌گوید «پتک» تورم فدرال رزرو ایالات متحده، قیمت بیت‌کوین (BTC) و اتر (ETH) را به بالاترین حد خود در سال 2025 کاهش داده است.

بازارها پیش از آخرین افزایش نرخ بهره فدرال رزرو که در این هفته اعلام شد، انتظار حداقل 75 واحد افزایش را دارند و برخی از آنها تا 100 واحد بیم دارند. 40 سال.

مک گلون، استراتژیست ارشد کالا در بلومبرگ اینتلیجنس، در گفتگو با خبرگزاری مالی کیتکو نیوز در 17 سپتامبر، گفت که BTC، ETH و موارد دیگر همچنان به رشد خود ادامه خواهند داد زیرا اقدامات فدرال رزرو همچنان به کاهش احساسات سرمایه گذاران ادامه می دهد. این نشان می دهد که کشتار بیشتر بازار در انتظار می رود بخش رمزنگاری گسترده تری وجود داشته باشد. .

ما باید به تصویر کلان نگاه کنیم و آنچه در سال جاری بر ارزهای رمزپایه تاثیر می گذارد، پتک فدرال رزرو است.

قیمت بیت کوین طی هفت روز گذشته 13.4 درصد کاهش یافته و به حدود 19350 دلار در زمان نگارش این مقاله رسیده است، در حالی که اتریوم در این دوره با 20.7 درصد کاهش به حدود 1350 دلار رسیده است.

به ویژه، کاهش 20 درصدی ETH منبع بحث و جدل بوده است. این به این دلیل است که قیمت دارایی از زمان تکمیل ادغام مورد انتظار در 15 سپتامبر به شدت کاهش یافته است.

ارتقای گسترده شبکه اساساً «شایعات را می‌خرد، رویدادهای خبری را می‌فروشد» و با توجه به اینکه فدرال رزرو مک‌گلون چقدر جنگ‌طلب بوده است، می‌تواند ETH «1000 دلار یا اندکی کاهش یابد». تبدیل شوید، امسال

“من ترسیده ام [The Merge] مک‌گرون گفت: این بیش از حد تبلیغاتی شده است، و افزود که کاهش قیمت ETH «به خوبی در بازار نزولی کلان اقتصاد کلان برای همه دارایی‌های ریسکی است».

در طول مصاحبه، مک گلون حتی پیش‌بینی کرد که آخرین افزایش نرخ بهره می‌تواند باعث سقوطی بدتر از فروپاشی حباب مسکن در سال 2008 شود.

من فکر می کنم که این بدتر از اصلاح سال 2008 و بدتر از بحران مالی جهانی خواهد بود.»

او افزود: “فدرال رزرو در سال 2007 شروع به تسهیل روند کرد و سپس نقدینگی زیادی اضافه کرد. ما دیگر نمی توانیم این کار را انجام دهیم.”

البته، مقداری از هوپیوم نیز وجود دارد. مک گلون همچنین انتظار داشت که بیت کوین به شدت بازگردد و تا سال 2025 به بالاترین سطح خود یعنی 100000 دلار برسد، اما به دلیل پذیرش احتمالی سازمانی در آینده، نسبت به ETH بسیار صعودی است.

مربوط: بازارها به این زودی ها سر به فلک نمی کشند، بنابراین به زمان های تاریک عادت کنید

سایر تحلیلگران و صاحب نظران بدبینی کوتاه مدت مشابهی با مک گلون دارند. کریستینا هوپر، استراتژیست ارشد بازار جهانی در Invesco، در 19 سپتامبر به نیویورک تایمز گفت. ”

او گفت: «فدرال رزرو عامل اصلی بازار سهام در سال جاری بوده است، عمدتاً بد.

در همین حال، کتی وود، مدیرعامل Ark Invest به هشدار هفته گذشته اضافه کرد که ادامه افزایش نرخ بهره فدرال رزرو می تواند در عوض باعث کاهش تورم شود و در توییتی در 18 سپتامبر گفت: ، کاهش تورم را آزاد کنید و آن را به سمت یک محور بزرگ تنظیم کنید. ”نویسنده: Brian Quarmby

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا