🚨 اخبار ارز دیجیتال

افزایش نرخ فدرال رزرو بازارهای کریپتو را تلنگر می‌کند: با گفتگوهای بازار عمیق‌تر می‌شویم

فدرال رزرو بار دیگر نرخ بهره را ۷۵ واحد پایه دیگر افزایش داد. به تیم وارن، مجری Coffee N Crypto و یاشو گولا، تحلیلگر بازار Cointelegraph بپیوندید تا در این مورد و موارد دیگر صحبت کنید.

اپیزود این هفته Market Talk بر روی بیت کوین (BTC)، قراردادهای هوشمند، دارایی های قابل مبادله، توکن های غیرقابل تعویض، کالاها و سهام جهانی با تحلیلگر مالی مستقر در بمبئی و روزنامه نگار فناوری در کوین تلگراف تمرکز دارد. به یاش گورا خوش آمد می گوید. Gola از سال ۲۰۱۴ صنعت ارزهای دیجیتال را پوشش می دهد و قصد ندارد به این زودی متوقف شود.

اول از همه، فدرال رزرو ایالات متحده به تازگی افزایش ۷۵ واحدی در نرخ بهره را اعلام کرده است و در نتیجه بازار سقوط کرده است. چرا این اتفاق افتاد، چه تفاوتی برای شما دارد و چرا باید نگران باشید؟

آیا جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، تنها با افزایش آهسته نرخ‌های بهره، مشکلات اقتصادی را طولانی می‌کند، یا باید باند را از بین ببرد و نرخ‌های بهره را به هدف پایان سال خود یعنی ۴.۴ درصد افزایش دهد؟ چه تأثیری خواهد داشت؟ و بیت‌کوین شماره یک چگونه خواهد بود. ارز دیجیتال، به آن واکنش نشان می‌دهید؟

درد بیشتر برای بیت کوین؟ با افزایش دلار، به نظر می رسد افراد بیشتری در مقایسه با دارایی های پرریسک تر به پول نقد و کالاهای مبتنی بر پول نقد روی می آورند. اگر فدرال رزرو تصمیم بگیرد که نرخ ها را ۷۵ واحد دیگر افزایش دهد، آیا بیت کوین می تواند به زیر محدوده پشتیبانی فنی فعلی خود از ۱۸۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ دلار سقوط کند؟

ما همچنین از گلا می‌پرسیم که آیا با توجه به همه عوامل کلان، او به سطح قیمت قابل توجهی برای بیت کوین چشم دوخته است یا خیر. آیا بیت کوین از بازار سهام سنتی جدا می شود؟ چه چیزی لازم است تا این اتفاق بیفتد؟ گلا نظرات خود را در مورد این موضوع به ما می دهد.

تنظیم کن تا بتوانم صدایت را بشنوم ما در طول نمایش آماده سوالات و نظرات خواهیم بود، پس آماده باشید.

مذاکرات بازار با قهوه n رمزنگاریتیم وارن از پخش زنده هر پنجشنبه ساعت ۱۲:۰۰ بعد از ظهر (۱۶:۰۰ UTC). هر هفته با برخی از تأثیرگذارترین و الهام‌بخش‌ترین افراد در صنعت کریپتو و بلاک چین مصاحبه می‌شود.بنابراین برای همه ویدیوها و به روز رسانی های آینده به صفحه YouTube Cointelegraph مراجعه کنید[いいね]دکمه و[チャンネル登録]دکمه را فشار دهید.

نویسنده: Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا