🚨 اخبار ارز دیجیتال

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، بیانیه مهمی را بیان کرد که بر بازار ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو تاکید کرد که قبل از کاهش نرخ بهره که بازارهای مالی انتظار دارند در ماه ژوئن رخ دهد، به بحث ها و داده های بیشتری نیاز است.

پاول روز چهارشنبه در رویدادی در استنفورد کالیفرنیا گفت: «آخرین داده‌ها در مورد افزایش شغل و تورم بالاتر از حد انتظار بود.

در حالی که سیاست گذاران تا حد زیادی بر این باورند که نرخ بهره در اواخر سال جاری کاهش می یابد، او گفت که این تنها زمانی اتفاق می افتد که آنها اطمینان بیشتری داشته باشند که تورم به طور پایدار به سمت هدف ۲ درصدی فدرال رزرو کاهش می یابد.

آخرین اظهارات رئیس فدرال رزرو نقاط سیاست جدیدی را ایجاد نکرد. همانطور که قبلاً گزارش شده بود، پاول در یک کنفرانس مطبوعاتی در آخرین نشست سیاست فدرال رزرو در ماه مارس گفت که چشم انداز پایه کاهش نرخ بهره «در اواخر امسال» است و آخرین داده ها «تصویر کلی را به طور قابل توجهی تغییر نمی دهد». یکی از افراد رشد قوی باشید.»

اما پاول هیچ نشانی از زمان ممکن فدرال رزرو نکرد که چه زمانی ممکن است کنترل اعتباری خود را کاهش دهد زیرا داده های اشتغال آتی، به ویژه گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ماه مارس که قرار است در روز جمعه منتشر شود و نرخ تورم در هفته آینده، در تعیین پیش بینی رشد بانک مرکزی بسیار مهم است. ۳۰ آوریل-۱ مه و ۱۱-۱۲ ژوئن جلسات سیاست.

تورم، بر اساس معیار ترجیحی فدرال رزرو، نیم واحد یا بیشتر بالاتر از هدف ۲ درصدی بانک مرکزی باقی می ماند و پیشرفت اخیر محدود بوده است.

تاثیر بر بازارهای رمزنگاری

دیدگاه‌های فعلی فدرال رزرو بر بازار ارزهای دیجیتال تأثیر می‌گذارد که از ابتدای هفته شاهد موج فروش بوده است.

بیت کوین شدیدترین کاهش خود را در نزدیک به دو هفته گذشته داشت و در ۲ آوریل به ۶۴۵۸۹ دلار سقوط کرد. فشارهای مداوم قیمت گذاری از سوی ایالات متحده باعث شده است که سرمایه گذاران شرط بندی خود را بر روی کاهش نرخ بهره فدرال رزرو کاهش دهند و دلار تقویت شود. این یک محیط دشوارتر برای بخش‌های سفته‌بازی بازارهای جهانی، مانند صنعت ارزهای دیجیتال است.

بیت کوین از زمان رسیدن به ۷۳۷۹۸ دلار در اواسط ماه مارس، تقریباً ۸.۲۶ درصد کاهش یافته است. آخرین داده ها نشان می دهد که تولید ایالات متحده برای اولین بار از سپتامبر ۲۰۲۲ به طرز شگفت انگیزی افزایش یافته است و هزینه های ورودی افزایش یافته است.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین پس از رسیدن به بالاترین سطح روزانه ۶۸،۰۲۷ دلاری، با ۱.۶۲ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۶۷۶۱۸ دلار رسیده است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا