🚨 اخبار ارز دیجیتال

هیئت فدرال رزرو به عنوان بخشی از طرح خود انحلال به بانک سیلورگیت دستور صادر می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به شرکت سرمایه سیلورگیت و بانک‌های دوستدار رمزنگاری آن ۱۰ روز فرصت داده می‌شود تا طبق الزامات کالیفرنیا و دولت فدرال، طرح خود انحلال را ارائه کنند.

فدرال رزرو ایالات متحده به عنوان بخشی از طرح “خروج” و انحلال بانک، دستور رضایت را برای بانک سیلورگیت و شرکت مادر آن صادر کرد.

در اطلاعیه اول ژوئن، فدرال رزرو به شرکت سرمایه سیلورگیت و بانک ها ۱۰ روز مهلت داد تا یک طرح خود انحلال برای کاهش عملیات مطابق با الزامات کالیفرنیا و دولت فدرال ارائه کنند. این شرکت اعلام کرد که قصد دارد عملیات خود را در ماه مارس «با توجه به تحولات اخیر صنعت و نظارتی» ببندد، و آن را به یکی از سه بانک بزرگ دوستدار رمزنگاری تبدیل کند که بسته می‌شود.

سیلورگیت اعلام کرد که انحلال داوطلبانه خود را با برنامه ای برای «بازپرداخت کامل تمام سپرده ها» اعلام کرده است، اما در اطلاعیه فدرال رزرو آمده است که بانک در بازرسی پس از شکست خود در نوامبر ۲۰۲۲ از صرافی ارزهای دیجیتال FTX «تعداد زیادی ورشکستگی» داشته است. نقصی وجود دارد. شناخته شده است.” به گفته فدرال رزرو، سیلورگیت “تجربه زیادی به دست آورده است.” سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۲ شاهد کاهش قابل توجهی در سپرده های مشتریان مرتبط با رمزنگاری بود که باعث ایجاد “استرس تامین مالی و نقدینگی” شد.

طرح خود انحلال سیلورگیت حفاظت از وجوه سپرده گذاران را در اولویت قرار داده است. مقامات فدرال رزرو و وزارت حفاظت مالی و نوآوری کالیفرنیا بر برنامه های پیشنهادی سیلورگیت نظارت و تصویب خواهند کرد. علاوه بر این، تنظیم‌کننده‌ها توانایی رهبری را برای دریافت «پرداخت‌های چتر نجات طلایی» یا تغییر مسئولیت‌های سیلورگیت در میانه‌ی فرآیند کوچک شدن محدود کردند.

مربوط: صنعت کریپتو ممکن است از آسیب دائمی انحلال Silvergate فرار کند

سیلورگیت اولین بانک بزرگ دوستدار رمزنگاری بود که تعطیل شد و پس از آن بانک سیلیکون ولی و بانک سیگنچر قرار گرفتند. تعدادی از شرکت‌های دارایی دیجیتال از جمله Coinbase، Paxos، Gemini، BitStamp و Galaxy Digital، قبلاً با Silvergate روابط مالی داشتند، اما به دنبال ادعاهایی مبنی بر دست داشتن این بانک در ورشکستگی FTX، اعلام شد.

مجله: سکه های ناپایدار: از بین بردن چربی، نصب و راه اندازی، و سایر خطرات در راه استنویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا