اخبار ارز دیجیتال

فدرال رزرو لایه جدیدی از بوروکراسی را به بانک های ایالات متحده درگیر در فعالیت های رمزنگاری می افزاید.

فدرال رزرو ایالات متحده دستورات جدیدی را برای بانک هایی که در فعالیت های ارزهای دیجیتال فعال هستند، از جمله اجرای طرح هایی فراتر از فدرال رزرو صادر کرده است.

فدرال رزرو آمریکا روز سه‌شنبه نامه‌ای به تنظیم‌کننده‌ها و کارکنان خود و همچنین بانک‌هایی که آنها نظارت می‌کنند در رابطه با فعالیت‌هایشان با ارزهای دیجیتال صادر کرد. این نامه مراحل مقدماتی را که بانک‌ها باید قبل از انجام هر گونه فعالیتی در رابطه با ارزهای رمزپایه انجام دهند، پوشش می‌دهد و به بانک‌ها دستور می‌دهد تا قبل از ادامه آن فعالیت‌ها، به هیئت‌مدیره خود اطلاع دهند.

این نامه که به امضای روسای بخش تنظیم مقررات و امور جامعه رسیده است، برای همه بانک‌های تحت نظارت فدرال رزرو اعمال می‌شود و حداقل آستانه ثروت ندارد. این با هشدارهایی در مورد خطرات مرتبط با کریپتو شروع می شود، به طور خاص به فناوری های در حال تحول و حاکمیت آنها، مبارزه با پولشویی و شفافیت، و ثبات دارایی هایی مانند استیبل کوین ها اشاره می کند.

در این نامه اشاره شده است که فدرال رزرو بر فعالیت بانک ها نظارت می کند.

با توجه به افزایش خطرات جدید ناشی از دارایی‌های رمزنگاری شده، فدرال رزرو به دقت تحولات مربوطه و مشارکت سازمان‌های بانکی در فعالیت‌های مرتبط با رمزنگاری را زیر نظر دارد.

علاوه بر این، به بانک‌ها یادآوری کرد که باید برای فعالیت‌هایی که با استفاده از دارایی‌های کریپتو استفاده می‌کنند، آمادگی‌های مدیریت ریسک مناسب را انجام دهند. او همچنین از جمله به قانون شرکت هلدینگ بانک، قانون وام مالک خانه، قانون فدرال رزرو، و قانون بیمه سپرده فدرال اشاره کرد و بازنگری قوانین ایالتی و فدرال در رابطه با قانونی بودن طرح و پرونده های مورد نیاز را توصیه کرد.

مرتبط: بانک پرتغالی حساب های رمزنگاری را به دلیل نگرانی های مدیریت ریسک می بندد

فراخوان واقعی در این نامه دستورالعملی بود که بانک‌ها باید قبل از برنامه‌ریزی هر گونه فعالیتی با ارزهای دیجیتال، به ناظران هیئت مدیره فدرال رزرو (فدرال رزرو) اطلاع دهند. بانک‌هایی که قبلاً در چنین فعالیت‌هایی مشغول بوده‌اند باید اخطار عطف به ماسبق فوری ارائه دهند تا بتوان بازخورد دریافت کرد.

بر اساس بیانیه همراه، بیانیه خط‌مشی ارزهای دیجیتال سال گذشته پس از یک “سرعت سیاست” بین سازمانی بین شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) و دفتر کنترل ارز (OCC) ارائه شد.

نامه هیئت مدیره فدرال رزرو از دستورالعمل های بانک رزرو برای باز کردن حساب های هیئت مدیره فدرال رزرو برای “بانک های بلاک چین” در میان سایر سازمان ها پیروی می کند.

نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا