اخبار ارز دیجیتال

مسئول FCA می گوید کمیته پارلمان بریتانیا مقررات رمزنگاری اجتناب ناپذیر است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مدیرعامل و رئیس رگولاتور مالی بریتانیا هنگام بحث در مورد مقررات مربوط به کریپتو لحن تند داشت، اما اعتراف کرد که آنها بودند که باید این کار را انجام می دادند.

مقامات اداره رفتار مالی بریتانیا (FCA) در کمیته مالی مجلس عوام در ۸ مارس برای بحث در مورد فعالیت های FCA شرکت کردند. از جمله مسائل مطرح شده، مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال بود که ظاهراً مقامات بدون اشتیاق به آن پرداختند.

اشلی آلدر، رئیس FCA، که در ماه فوریه پس از خدمت به عنوان مدیرعامل کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ، این سمت را بر عهده گرفت، با تصویب لایحه خدمات مالی و بازارها، FCA گفت: “ما در میانه یک تنظیم مجدد بسیار بلندپروازانه هستیم.” به کمیسیون گفت. مجلس. او و مدیرعامل نیکیل راثی قبل از ذکر ارزهای دیجیتال در دقایق پایانی جلسه به سوالاتی در مورد وام های غارتگرانه، نرخ وام مسکن و بسیاری از موضوعات دیگر پاسخ دادند.

رئیس سابق FCA، چارلز راندل به کمیته نوشت که “ارزهای رمزنگاری سوداگرانه قمار خالص و ساده ای هستند و باید تحت نظارت و مالیات قرار گیرند.” در سطح جهانی، آلدر پاسخ داد: “این امر بعید است که از منظر نظارتی به غیر از تنظیم کننده های مالی دیده شود.” آلدر افزود: مقررات مالی “باید به درستی تشدید شود.”

اگر اصل «ریسک یکسان، مقررات مشابه» در مورد تجارت کریپتو اعمال شود، آلدر گفت:

یک جنبه جالب از این میزان نیاز است که کریپتو برای سازگاری با آن رژیم و به طور موثر سم زدایی شود.

آلدر در پاسخ به این سوال که آیا مقررات به‌طور غیرمنصفانه ارزهای دیجیتال را توجیه می‌کند، گفت: بله، اما گفت که مسائل مربوط به سیاست‌های عمومی مانند پولشویی بدون مقررات قابل رسیدگی نیستند.

مرتبط: FCA بریتانیا به این نکته اشاره می کند که چرا تنها ۱۵ درصد از شرکت های رمزنگاری با تنظیم کننده ها موافق هستند

اگر قانون خدمات مالی و بازار تصویب شود، به FCA اختیارات نظارتی جدیدی بر صنعت ارزهای دیجیتال داده خواهد شد، اما خطرات ارزهای دیجیتال را از بین نخواهد برد. آقای لاتی گفت: “هیچ چارچوبی برای محافظت از مصرف کنندگان در برابر ضرر وجود نخواهد داشت.”

او افزود که اکثر دارندگان کریپتو در بریتانیا فقط «چند صد پوند» ارز دیجیتال دارند.

قانون خدمات مالی و بازارها در ماه ژوئیه به کنگره معرفی شد و در اکتبر اصلاح شد تا مقررات نظارتی برای ارزهای دیجیتال گسترش یابد.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا