اخبار ارز دیجیتال

اثرات سرایت کریپتو فروکش می کند، اما هنوز تغییری در بازار وجود ندارد

جولای نشان داد که بازار در حالت آماده باش بالا باقی مانده است زیرا برخی از مناطق فضای بلاک چین نشانه هایی از پایین بودن بالقوه را نشان می دهند.

صنعت بلاک چین در ماه جولای انعطاف پذیری قابل توجهی را نشان داد. این می‌تواند نشان‌دهنده دوره‌ای از حمایت اساسی‌تر از کل فضای کریپتو در کوتاه مدت باشد. با نگاهی به آینده، سیگنال‌های قوی وجود دارد که نشان می‌دهد احساسات صعودی به این بخش بازمی‌گردد.

با این حال، از این به بعد همه چیز روان نیست. آخرین Insights Investor Research Cointelegraph، شاخص‌های کلیدی بخش‌های مختلف صنعت بلاک چین را برای حرکت در آب‌های بالقوه خطرناک کریپتو تجزیه و تحلیل می‌کند. در آخرین ویرایش، شاخص نزولی به صعودی Cointelegraph Research در سطح C قرار دارد که نشان دهنده یک دوره احتیاط کوتاه مدت است. هنوز سیگنال های متفاوتی وجود دارد، اما احساسات کلی به سمت بازار گاوی جولای منحرف شده است.

این گزارش را در پایانه تحقیقاتی کوین تلگراف دانلود و خریداری کنید.

بیت کوین و اتر نشانه های قدرت را نشان می دهند

بیت کوین از ابتدای ماه ۱۶.۶ درصد رشد داشته است و به یک جلسه تجاری ژوئیه پایان داده است که از اکتبر ۲۰۲۱ مشاهده نشده است. با این حال، رویکردها و انکارهای مکرر ممکن است در صورت تغییر عوامل، مانند گزارش‌های رشد اقتصادی مثبت از ایالات متحده و سایر کشورها، در مقطعی از بین بروند. در همان زمان، اتریوم برای آدرس‌های کیف پول فعال منحصربه‌فرد به بالاترین حد خود رسید و ۴۸ درصد از رکورد قبلی پیشی گرفت. هر دو شاخص برای فضای بلاک چین صعودی هستند.

GameFi نشانه های زندگی را نشان می دهد

بخش GameFi از زمان سقوط گسترده بازار در نیمه اول سال ۲۰۲۲ روند نزولی داشته است. با این حال، جولای شاهد افزایش ۴.۷ درصدی کاربران جدید در سراسر GameFi نسبت به ژوئن بود. نکات برجسته در این بخش شامل فروش املاک دیجیتال و فروش زمین Genesis Plot است که به قیمت ۵۵۰ Wrap Ether (wETH) فروخته شد. توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، بخشی از بخش GameFi، بیش از ۳۶ درصد از کل ۹۷۶ میلیون دلار NFT‌های فروخته شده در ماه جولای را تشکیل می‌دهند. این به ترسیم تصویری از فعالیت و قدرت بازگشت به برخی از بخش‌های بازار کمک می‌کند.

کاهش سرمایه گذاری خطرپذیر

مجموع سرمایه گذاری های سرمایه گذاری خطرپذیر طی چند ماه گذشته روند نزولی داشته است. با این حال، جریان سرمایه از ژوئن ۴۳ درصد کاهش یافت و به حدود ۱.۹ میلیارد دلار در جولای رسید. این نشان می دهد که آنچه در نگاه اول به عنوان احساسات نزولی درک می شود، ممکن است عقب نشینی را با دید وسیع تری توجیه کند.

دلیل آن این است که اینها سطوحی از هزینه های سرمایه در صنعت بلاک چین هستند که از آغاز بازار صعودی ۲۰۲۱ مشاهده نشده است. همچنین احتمالاً در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ و تا سال ۲۰۲۳ کاهش می یابد و به نظر می رسد که سرایت رمزنگاری شرکت های شکست خورده بلاک چین یک بار برای همیشه پایان یافته است.

تیم تحقیقاتی کوین تلگراف

بخش تحقیقات کوین تلگراف دارای برخی از بهترین استعدادها در صنعت بلاک چین است. تیم محققین ما سختگیری و فیلترهای آکادمیک را از طریق تجربه عملی و سخت به دست آمده ترکیب می کند تا دقیق ترین و روشنگرترین محتوای موجود در بازار را ارائه دهد.

دکتر دملزا هیز مدیر تحقیقات Cointelegraph است. هیز تیمی از متخصصان حوزه‌های مالی، اقتصاد و فناوری را گرد هم آورده است تا بهترین منبع گزارش‌های صنعتی و تحلیل‌های روشنگرانه را به بازار بیاورد. این تیم از API ها از منابع مختلف استفاده می کند تا اطلاعات و تجزیه و تحلیل دقیق و مفیدی ارائه دهد.

تیم تحقیقاتی کوین تلگراف با ترکیب چندین دهه تجربه در امور مالی، تجارت، مهندسی، فناوری و تحقیقات سنتی، از موقعیت خوبی برخوردار است تا از استعدادهای ترکیبی خود در گزارش‌های بینش سرمایه‌گذاران استفاده خوبی کند.

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده در این مقاله فقط برای مقاصد اطلاعاتی عمومی است و به منظور ارائه مشاوره یا توصیه های خاص در مورد شخص خاص یا هر محصول امنیتی یا سرمایه گذاری خاصی نیست.

نویسنده: Cointelegraph Research

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا