اخبار ارز دیجیتال

پس از شوخی های ایلان ماسک درباره خرید تیم، توکن های جعلی منچستریونایتد ۳۰۰۰ درصد افزایش یافت.

سایر دارایی های مرتبط با منچستریونایتد نیز پس از توئیت ماسک افزایش یافت، و همچنین نشانه های هواداران منچستر سیتی نیز افزایش یافت.

نماد هواداران منچستر یونایتد (MUFC) یک سکه مرده است و ربطی به امتیازات ورزشی ندارد، اما ایلان ماسک در یک توییت در ۱۷ آگوست آن را احیا کرد.

پس از توییت ایلان ماسک، توکن های Fakeman U افزایش یافت

برای وضوح، MUFC یک رمز ارز رسمی منچستریونایتد نیست. در آگوست ۲۰۲۱، پس از اینکه تیمی از برنامه نویسان، که گفته می شود طرفداران سرسخت منچستریونایتد هستند، به دروغ ادعا کردند که حفظ MUFC بر تصمیمات باشگاه فوتبال تأثیر می گذارد، این موضوع به حقیقت پیوست.

سپس تیم متعهد شد که در نوامبر سال ۲۰۲۱ یک دور ۱۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ MUFC انجام دهد و ۱۰۰۰۰ MUFC را به کاربرانی که دسته‌های رسمی رسانه‌های اجتماعی آنها را دنبال می‌کنند اهدا کند. به دلیل امکان دریافت توکن های رایگان MUFC قیمت به ۱ دلار افزایش یافته است.

با این حال، معلوم شد که این پروژه یک Vaporware است و در نهایت MUFC از نوامبر ۱۰۰٪ سقوط کرد.قبلاً منقرض شده در نظر گرفته می شد توییت ایلان ماسک، کارآفرین میلیاردر، آن را در ۱۷ آگوست از فراموشی بازگرداند.

مدیرعامل تسلا در توییتی از خرید باشگاه فوتبال منچستریونایتد خبر داد.

با این وجود، این پیام دارایی‌های مالی مرتبط با افزایش سرسام‌آور منچستریونایتد، از جمله سهام MANU، که ۱.۹۷ درصد در معاملات قبل از بازار افزایش یافت، و Tezos (XTZ)، شریک رسمی بلاک چین و تمرین باشگاه را ارسال کرد. ارزش بازار ۱۳۸.۸۵ میلیون دلار افزایش یافت. .

حتی کریپتوکارنسی رسمی منچستر سیتی، CITY، پس از توییت ماسک، نزدیک به ۱۴ درصد افزایش یافت و به ۷ دلار رسید، اما منچسترسیتی یک باشگاه فوتبال دیگر بود.

نمودار روزانه CITY/USD.منبع: Trading View

در همین حال، طبق داده‌های به‌دست‌آمده توسط CoinPaprika.com، پس از توئیت ماسک در مورد خرید منچستریونایتد، MUFC بیش از ۳۰۰۰ درصد افزایش یافت.

قیمت MUFC و عملکرد حجم (۷ روز گذشته). منبع: CoinPaprika.com

نقدینگی “منچستریونایتد فن توکن” صفر است

با این حال، رالی MUFC به دلیل نقدینگی و حجم بسیار کم مانند دستکاری قیمت به نظر می رسد.

قابل ذکر است که در ۲۴ ساعت گذشته، MUFC تنها با دو دارایی رمزنگاری شده معامله می‌کند: WBNB و USDT. داده‌های صرافی غیرمتمرکز PancakeSwap نشان داد که جفت WBNB/MUFC تنها ۱۰۶.۸۴ دلار نقدینگی داشت، در حالی که جفت USDT/MUFC حتی نقدینگی کمتری در حدود ۱۰ دلار داشت.

آمار استخر MUFC تا ۱۷ آگوست. منبع: PancakeSwap

در همین حال، حجم خالصی که زیربنای افزایش ۳۰۰۰ درصدی MUFC بود در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۳۹۰۰۰ دلار بود که نشان می‌دهد تعداد کمی از معامله‌گران پشت این رالی بزرگ هستند.

ضبط صدا MUFC.منبع: پنکیک سوآپ

بنابراین، ممکن است تعداد کمی از سفته بازان از نقدینگی کم MUFC برای پمپاژ مصنوعی توکن ها استفاده کرده باشند. تعداد معامله‌گرانی که روایت کاذب را خریداری کرده‌اند ناشناخته باقی مانده است، اما با توجه به اینکه MUFC در حال حاضر ۵۰ درصد از بالاترین سطح محلی کاهش یافته است، این احتمال وجود دارد که این نرخ به صفر برگردد.

مطالب مرتبط: کلاهبرداری ارزهای دیجیتال پس از خروج تازه‌کاران از بازار: Chainalysis 65 درصد کاهش یافت

در همین حال، این حادثه بار دیگر بر نفوذ قوی ماسک بر بازار ارزهای دیجیتال، به‌ویژه ممکوین‌هایی مانند Dogecoin تأکید می‌کند.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: Yashu Gola

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا