اخبار ارز دیجیتال

گسترش دارندگان بیت‌کوین کوتاه‌مدت نشان‌دهنده یک «نهایی نهایی» از فروشندگان است

افزایش دارایی های بیت کوین توسط دارندگان کوتاه مدت نشان می دهد که فروش بزرگی رخ داده است.

افزایش اخیر دارندگان بیت‌کوین کوتاه‌مدت ممکن است نشان‌دهنده «نهایی نهایی» فروشندگان باشد. این بدان معناست که رویداد تسلیم به پایان رسیده است و بازار برای ماه ها انباشت آماده است.

به روز هفته زنجیره ای بر اساس گزارش ۱۵ اوت از شرکت تحلیل بازار گلاسنود، دارندگان کوتاه مدت (STH) از زمان فروپاشی ویرانگر LUNA در ماه می، دارایی های خود را ۳۳۰۰۰۰ BTC افزایش داده اند. در نتیجه، آنها می توانند به قناری در معدن زغال سنگ تبدیل شوند که راه را برای بهبود بازار نشان می دهد.

در طول فروش انبوه که در ماه می تا ژوئن آغاز شد، دارندگان کوتاه مدت بیت کوین (BTC) با خرید سکه های بسیار ارزان زیر ۲۰۰۰۰ دلار، روند جدیدی را ایجاد کردند و آنها را در “وضعیت مالی مطلوب” قرار دادند.

این گزارش بیان می‌کند که خروج حدود ۲۰۰۰۰۰ سکه از دارندگان بلندمدت (LTH) و خروجی خالص مبادلات از ماه مه احتمالاً محرک‌های اصلی افزایش عرضه STH هستند. در مجموع، این رویدادها نشان می‌دهد که تسلیم اتفاق افتاده است و STH “در طول فلش اوت مداخله کرد و اکنون صاحب سکه با هزینه بسیار کمتری است.”

STH به عنوان کیف پول هایی تعریف می شود که بیت کوین را در ۱۵۴ روز نگه داشته اند. آنها در ۱۵۵ روز LTH می شوند.

به طور معمول، STH سکه‌ها را در بالاترین سطح یا نزدیک به بالاترین سطح تاریخ می‌خرد و آن‌ها را بسیار ارزان‌تر می‌فروشد، زیرا «افزایش شدید STH معمولاً با تشکیل بازار صعودی همزمان است». با این حال، گلاسنود گفت که خریداران در ماه می و ژوئن این روند را کاهش دادند و “واگرایی سازنده” ایجاد کردند.

چنین رویدادهایی که در ابتدا به عنوان STH طبقه‌بندی می‌شوند، انتقال سکه‌ها به خریداران جدیدی را توصیف می‌کنند که بر اساس هزینه کم هستند، اما متعاقباً در شرایط مالی مطلوب برای HODL قرار دارند.

مربوط: قیمت بیت کوین پس از برخورد به دیوار در ماه ها خط روند نزولی اصلاح می شود

گلس‌نود پیشنهاد می‌کند که طرف بعدی چرخش بازار برای تحلیل‌گران این است که آیا STH‌های جدید در ماه می و ژوئن «متقاعدکننده برای نگه‌داشتن» و کمک به افزایش بیشتر قیمت‌ها هستند یا خیر.نویسنده: Brian Newar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا