🚨 اخبار ارز دیجیتال

هر آنچه باید در مورد شیبا اینو (SHIB) در این هفته بدانید

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

هفته گذشته، ۱۷ تا ۲۳ ژوئن، هیچ چیز مثبتی برای شیبا اینو به همراه نداشت. ارزش سکه میم با تم سگ تا ۱۵ درصد کاهش یافت. در زمان نگارش این مقاله، SHIB با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۷ دلار معامله می شود.

منبع: CoinMarketCap

کاهش اخیر شیبا اینو به زیر ۰.۰۰۰۰۲ دلار نشان دهنده یک کاهش احتمالی است، اما گاوها ممکن است همچنان بهبود یابند. برای جلوگیری از فشار بیشتر فروش، نگه داشتن بالای ۰.۰۰۰۰۱۹ دلار بسیار مهم است.

در همین حال، افزایش به ۰.۰۰۰۰۲۲ دلار یا ۰.۰۰۰۰۲۳ دلار می تواند نشان دهنده حرکت صعودی مجدد باشد و خریداران بیشتری را جذب کند.

داده های روی زنجیره

داده‌های کلی روی زنجیره بیشتر سیگنال‌های نزولی را نشان می‌دهند. با این حال، بسیاری از شاخص ها مثبت به نظر می رسند، مانند متریک تراکنش های بزرگ که ۵.۴۹ درصد افزایش یافته است.

منبع: IntoTheBlock

پنجاه و دو درصد از دارندگان SHIB در زمان انتشار با قیمت رایج درآمد کسب می کردند، که نشان می دهد سرمایه گذاران چشم انداز بسیار مثبتی دارند. با این حال، هنوز هم مشکل بزرگی برای شیبا اینو است که ۴۶ درصد از مالکان پول ندارند.

مرتبط با

تحلیل تکنیکال

شاخص واگرایی میانگین متحرک (MACD) نوسانات جزئی را در اطراف خط صفر نشان می دهد که نشان دهنده عدم وجود تکانه قوی است. یک واگرایی مثبت خفیف اخیر در MACD بالای خط سیگنال نشان دهنده یک تغییر جزئی به سمت حرکت صعودی است.

با این حال، میانگین متحرک ساده (۰.۰۰۰۰۱۸۶۰) نشان دهنده فشار فروش قوی است. در مقابل، شاخص قدرت نسبی (RSI) در ۲۷ نشان می دهد که SHIB ممکن است در این هفته بهبود یابد.

هفته گذشته، علی مارتینز تاکید کرد که نمودار TD Sequential سیگنال خرید را نشان می‌دهد، که نشان‌دهنده حرکت مثبت بالقوه شیبا اینو در روزهای آینده است.

منبع: ALI/X

نرخ سوختگی دوباره افزایش می یابد

در همین حال، نرخ سوزش، یک معیار مهم شیبا اینو، در ۲۴ ساعت گذشته ۵۳۰ درصد افزایش یافته است. هفته گذشته شاهد افزایش ۵۳۰ درصدی نرخ نوشتن بودیم که در مجموع ۳۷۵۳۴۱۶۳ میم کوین به آدرس‌های بلاک چین غیرقابل مصرف منتقل شد.

روز شنبه، Shiba Inu (SHIB) افزایش قابل توجه ۲۶۸۲٪ در میزان سوختگی روزانه را تجربه کرد. این توکن در حال حاضر در محدوده بحرانی ۴۱۶ تریلیون SHIB معامله می شود.

مرتبط با

بر اساس گزارش IntoTheBlock، ۴۱۶.۳۸ تریلیون SHIB توسط ۱۹۱۲۰ آدرس در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۷ دلار تا ۰.۰۰۰۰۱۸ دلار، با قیمت متوسط ​​۰.۰۰۰۰۱۸ دلار خریداری شد.

ردیابی BTC و ETH

عملکرد ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین و اتریوم اغلب بر بازار کلی ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارد. اگر این دارایی‌های پیشرو در حال تجربه نوسان یا روند نزولی باشند، ممکن است آلت‌کوین‌هایی مانند SHIB به سختی جذب شوند.

همبستگی SHIB/BTC به ۰.۸۴ رسید، در حالی که همبستگی با ETH در ۰.۹۴ است.

مرتبط با

قیمت بیت کوین در آخر هفته به شدت کاهش یافت و برای اولین بار در چند ماه گذشته به زیر سطح ۶۳۰۰۰ دلار سقوط کرد. برخی از کارشناسان معتقدند که این کاهش عمدتا به دلیل فروش کوتاه مدت ناشی از دولت آلمان بوده است.

منبع: CoinMarketCap

به گفته Arkham، یک کیف پول وابسته به دولت آلمان ۶۵۰۰ بیت کوین به ارزش ۴۲۵ میلیون دلار در آن زمان را در ۱۹ ژوئن به صرافی ها منتقل کرد. قیمت در روز یکشنبه به کاهش خود ادامه داد که نشان می دهد این کاهش ممکن است به دلایل اساسی باشد. به گفته آرکام، دولت آلمان همچنان در حال فروش است.

عدم اطمینان در بازارهای سهام ممکن است به دلیل نگرانی سرمایه گذارانی باشد که بیت کوین و اتریوم را دارایی های پرخطر می دانند.

چه قیمت بیت کوین در این هفته بهبود یابد یا نه، SHIB و سایر ارزهای دیجیتال اصلی احتمالاً از احساسات کلی بازار پیروی خواهند کرد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا