اخبار ارز دیجیتال

کمیسر اتحادیه اروپا از قانونگذاران می‌خواهد که مقررات رمزنگاری را عجله کنند

مقامات در طول سفر به ایالات متحده بر اهمیت یک تلاش نظارتی واقعاً جهانی تأکید کردند.

در حالی که اتحادیه اروپا چارچوب پیشگامانه ارزهای رمزنگاری شده خود، بازار دارایی های رمزنگاری (MiCA) را به آرامی از مرحله قانونگذاری عبور داد، رئیس خدمات مالی آن به همتای آمریکایی خود هشدار داد که مقررات آتی آنها را تشویق می کند تا خود را برای جهانی بودن، نه جهانی بودن، ترغیب کنند. محلی

در ۱۸ اکتبر، کمیسر خدمات مالی کمیسیون اروپا، مرید مک گینس، به فایننشال تایمز تاکید کرد که تلاش های نظارتی باید جنبه جهانی پیدا کند. مک گینس گفت: «سایر بازیگران نیز باید قانون وضع کنند، ما باید مقررات جهانی ارزهای دیجیتال را در نظر بگیریم.»

این اظهارات در جریان بازدید مک گینس از واشنگتن دی سی بیان شد، جایی که او یکی از حامیان مالی “لایحه ارزهای دیجیتال” ایالات متحده با پاتریک مک هنری، نماینده جمهوری خواه بود. من با یک سناتور دموکرات، کرستن گیلیبراند ملاقات کردم. کمیسر از این دیدارها دلگرم شده و معتقد است که قانونگذاران آمریکایی «در همان جهت» حرکت می کنند. با این وجود، او نگرانی های خود را در مورد تاخیر احتمالی این انتقال به اشتراک گذاشت.

“اگر بزرگ شود، در طول زمان، ممکن است مسائل مربوط به ثبات مالی وجود داشته باشد. همچنین مشکلات سرمایه گذار در مورد عدم اطمینان وجود دارد.”

کمیته امور اقتصادی و پولی پارلمان اروپا (ECON) پس از رای گیری شورای اروپا، MiCa را در ۱۰ اکتبر تصویب کرد. پس از بررسی های حقوقی و زبانی، تایید پارلمانی آخرین نسخه متن و انتشار در یک مجله رسمی اتحادیه اروپا، این سیاست رمزگذاری می تواند از سال ۲۰۲۴ اجرایی شود.

مربوط: کمیسر اتحادیه اروپا مک گینس می گوید حریم خصوصی، AML ممکن است با ایالات متحده تحت MiCA متفاوت باشد

در همین حال، پس از انتشار چندین لایحه مختلف در مورد ارزهای رمزپایه به طور کلی و استیبل کوین ها به طور خاص، بحث در قانون گذاران ایالات متحده متوقف شد. یک دلیل می تواند انتخابات میان دوره ای باشد که می تواند توازن قوا را در کنگره و سنا تغییر دهد. FT همچنین اختلافات بین دموکرات ها و جمهوری خواهان را برجسته می کند، به خصوص در مورد استیبل کوین ها.

نویسنده: David Attlee

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا