اخبار ارز دیجیتال

کمیسر اتحادیه اروپا مک گینس می گوید حریم خصوصی، AML ممکن است با ایالات متحده تحت MiCA متفاوت باشد

این کمیسیونر گفت که اروپا تحولات مقررات اوراق بهادار ایالات متحده را به دقت دنبال می کند، اما اروپا در نگرش ایالات متحده نسبت به استفاده از انرژی از رهبری آمریکا پیروی نکرده است.

به گفته مقام ارشد مالی کمیسیون اروپا (EC) فین تک نیاز به برقراری ارتباط بهتر دارد. مایرد مک گینس، کمیسر اتحادیه ثبات مالی، خدمات مالی و بازار سرمایه روز پنجشنبه گفت: مردم در مورد نیاز به فناوری مالی می پرسند و صنعت پاسخ هایی دارد، اما “ما باید در مورد این موضوع از خارج صحبت کنیم.”

مک گینس با حضور در DC Fintech Week، دیدگاه خود را در مورد فناوری های نوظهور مالی از دیدگاه اروپایی، با مقایسه و مقایسه وضعیت اروپا و ایالات متحده به اشتراک گذاشت.

مک گینس گفت که EC نظارت بسیار دقیقی بر مقررات اوراق بهادار ایالات متحده دارد. او عدم اشتیاق توسعه دهندگان ارزهای دیجیتال را برای فرآیند نظارتی تایید کرد، اما گفت که “آینده جویان” این نیاز را درک می کنند. هیچ شکی در این مورد وجود ندارد. او گفت:

بانک‌های سنتی در نهایت چیز دیگری نامیده می‌شوند.

مک گینس گفت، با وجود تصمیم اروپا برای مخالفت با ممنوعیت اجماع اثبات کار در استخراج ارزهای دیجیتال، اروپای قاره ای همچنان بیشتر از ایالات متحده نگران انرژی است. او گفت که انرژی مبارزه با پولشویی (AML) و حمایت از مصرف کننده را در میان نگرانی های اروپایی قرار می دهد.

مرتبط: کمیسر اتحادیه اروپا خواستار هماهنگی جهانی در مورد مقررات رمزنگاری است

مک گینس گفت که تحت MiCA، AML توسط مقامات مرکزی اروپایی می شود و ارائه دهندگان خدمات فین تک نیز می توانند به صورت متمرکز تحت نظارت باشند. در غیر این صورت، مقررات یک کشور عضو اتحادیه اروپا برای همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا اعمال می شود. او گفت که “تعادل حریم خصوصی” اروپا نیز ممکن است با ایالات متحده متفاوت باشد و باید با قوانین موجود مطابقت داشته باشد.

در یک پانل جداگانه، پاتریک کولیسون، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل پلتفرم پرداخت Stripe، مانند مک گینس ایرلندی، ترجیح آشکاری برای مقررات اروپایی ابراز کرد. او گفت.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا