🚨 اخبار ارز دیجیتال

نهنگ های اتریوم با افزایش قیمت، ۴۰ میلیون دلار ETH جمع آوری می کنند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اتریوم (ETH) با افزایش قیمت امروز، قدرت قابل توجهی در بازار ارزهای دیجیتال نشان می دهد. در آخرین به‌روزرسانی، ETH با ۷.۰۲ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته، با ۳۶۲۷ دلار معامله می‌شود. افزایش قیمت اتریوم با هجوم قابل توجه فعالیت های معاملاتی همزمان شده است. حجم معاملات ۲۴ ساعته اتریوم با ۶۷.۹۵ درصد افزایش به ۱۵.۰۴ میلیارد دلار رسید.

در طول این روند صعودی، پلتفرم ردیابی رمزارز Spot On Chain گزارش شده است ظهور دو نهنگ جدید اتریوم با نام های 0x666 و 0x435 شناسایی شده است. این سازمان‌ها مجموعاً ۱۱۶۵۷ ETH به ارزش تقریبی ۴۰.۲۸ میلیون دلار را از صرافی پیشرو بایننس برداشت کردند. این معامله در حالی انجام شد که ETH حدود ۳۴۵۵ دلار قیمت داشت.

چنین تجمع قابل توجهی از ETH توسط این نهنگ ها نشان دهنده اعتماد به نفس و احساسات صعودی در مورد چشم انداز آینده اتریوم است. فعالیت نهنگ ها اغلب توسط تحلیلگران بازار به دقت نظارت می شود زیرا می تواند بینش ارزشمندی را در مورد جهت بازار ارائه دهد.

وقتی نهنگ‌های بزرگ خرید یا برداشت‌های قابل توجهی انجام می‌دهند، این می‌تواند یک اثر موجی ایجاد کند و سرمایه‌گذاران و معامله‌گران کوچک‌تر را تشویق کند که از این روش پیروی کنند، بنابراین حرکت صعودی افزایش می‌یابد. علاوه بر این، افزایش غلظت ETH در دست چند مؤسسه بزرگ می تواند منجر به کاهش نقدینگی بازار شود و قیمت را مستعد نوسانات شدید کند.

رالی در سراسر بازار

افزایش اتریوم بخشی از روند صعودی گسترده تر در بازار ارزهای دیجیتال است. بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو از نظر ارزش بازار، نیز افزایشی را تجربه کرد و به بالای ۷۲۰۰۰ دلار رسید. برنامه ریزی برای نصف شدن بیت کوین آینده حدود ۱۱ روزاعتقاد بر این است که حرکت صعودی بیشتری را به بازار تزریق می کند.

رویداد نصف شدن بیت کوین که تقریباً هر چهار سال یکبار اتفاق می افتد، شامل کاهش پاداشی است که به استخراج کنندگان بیت کوین برای تأیید تراکنش ها داده می شود. از لحاظ تاریخی، نصف شدن بیت کوین با افزایش قابل توجه قیمت همراه بوده است. زیرا کاهش عرضه سکه های جدید معمولا تقاضا را افزایش می دهد و قحطی.

تغییرات اخیر قیمت و افزایش حجم معاملات نشان‌دهنده خوش‌بینی مجدد و احساسات صعودی در میان سرمایه‌گذاران و معامله‌گران در بازار ارزهای دیجیتال است. همانطور که اتریوم و بیت کوین به بهبود ادامه می دهند، بسیاری از تحلیلگران و کارشناسان انتظار سودهای بیشتری را دارند افزایش قیمت در روزها و هفته های آینده

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا