اخبار ارز دیجیتال

Ethereum Whale 13500 ETH را در صرافی اصلی Crypto Exchange می بلعد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس داده‌های زنجیره‌ای، مقدار زیادی ۱۳۵۰۰ ETH از Bitfinex، یک صرافی بزرگ رمزنگاری، به یک کیف پول ناشناخته منتقل شد.

انتقال مقدار قابل توجهی اتریوم از بیت فینکس به یک کیف پول ناشناخته، گمانه‌زنی‌هایی را در جامعه ارزهای دیجیتال درباره احتمال خرید اتریوم توسط یک نهنگ ایجاد کرده است.

انتقال شناسایی و گزارش شد هشدار نهنگسرویسی که تراکنش‌های بزرگ ارزهای دیجیتال را ردیابی می‌کند: «۱۳۵۰۰ ETH به ارزش ۴۷۹۹۱۲۳۴ دلار از بیت‌فینکس به کیف پول ناشناخته‌ای منتقل شده است».

اما این روند تازه شروع داستان است. با توجه به اطلاعات بیشتر از Etherscan، نهنگ پس از آن اقدام به سپرده گذاری در مجموع ۱۳۵۰۰ ETH به پلت فرم غیرمتمرکز مالی (DeFi) Spark Protocol کرد.

SparkLend یک پلت فرم وام دهی DeFi است که از خط اعتباری Maker استفاده می کند. با انتقال مقدار قابل توجهی از ETH به پروتکل Spark، Whale ممکن است خود را برای مشارکت در فعالیت‌های DeFi مانند سهام‌داری، وام‌دهی، یا کشاورزی بازدهی قرار دهد که به طور فزاینده‌ای در میان سرمایه‌گذارانی که به دنبال به حداکثر رساندن بازده سرمایه‌گذاری خود هستند، محبوب هستند.

اقدام قیمت اتریوم

در زمان نگارش این مقاله، مطابق با نوسانات اخیر بازار، ETH با ۴.۲۲ درصد کاهش به ۳۴۶۹ دلار در ۲۴ ساعت گذشته رسید.

تحلیلگر ارزهای دیجیتال علی این نشان می دهد که بدترین سناریو در حال حاضر برای اتریوم چیست: نقض سطح پشتیبانی ۳۴۰۰ دلار. به گفته علی، چنین حرکتی می‌تواند شکل‌گیری یک نشان خرس را در نمودار روزانه تأیید کند و به طور بالقوه باعث اصلاح عمده در ETH به سمت ۲۸۰۰ دلار شود.

در اخبار دیگر، ویتالیک بوترین، خالق اتریوم، در یک پست وبلاگ اخیر، مراحل بعدی نقشه راه «تصفیه» خود را برای ETH، که شامل EIP-6780 است، فاش کرد.

EIP-6780 پروتکل اتریوم را با کاهش عملکرد کد Opcode “Self-Destruct” ساده می کند، که قراردادی را که آن را فراخوانی می کند از بین می برد و کد و ذخیره سازی آن را پاک می کند، به طوری که فقط در صورتی اجرا می شود که قرارداد در طول همان تراکنش ایجاد شده باشد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا