اخبار ارز دیجیتال

اتریوم به ۲۰۰۰ دلار؟ قیمت اتریوم “پرچم صعودی” نشان دهنده سودهای سپتامبر در برابر بیت کوین و دلار است

اتر در حال شکل‌گیری یک الگوی کلاسیک صعودی در نمودارهای بازه زمانی کوتاه‌تر در برابر دلار آمریکا و رقیب ارزهای دیجیتال آن است.

توکن بومی اتریوم، اتر (ETH)، به نظر می رسد در روزهای منتهی به انتقال آن به Proof of Stake در سپتامبر، در مقایسه با دلار آمریکا و بیت کوین (BTC) قوی تر شود.

تنظیم صعودی نمودار قیمت ETH

یک چشم انداز صعودی از شاخص های فنی کلاسیک در نمودارهای ETH/USD و ETH/BTC پدیدار می شود. به عنوان مثال، ETH/USD در حال شکل گیری یک الگوی “در حال سقوط” با هدف سود بالای حدود ۳۰ درصد قیمت فعلی است.

در همین حال، نمودار ETH/BTC یک «پرچم صعودی» بالقوه را به تصویر می‌کشد که می‌تواند قیمت را تا حدود ۱۰ درصد از سطوح قیمت فعلی افزایش دهد.

در اینجا نحوه عملکرد این تنظیمات صعودی آمده است:

بعدی اتریوم به ۲۰۰۰ دلار؟

یک گوه نزولی زمانی تشکیل می شود که قیمت در یک کانال انقباض نزولی قرار می گیرد.

تصویر یک گوه در حال سقوط. منبع: New Trader U

آنها معمولاً پس از خارج شدن قیمت از خط روند بالا شکسته می شوند. هدف شکست به اندازه حداکثر فاصله بین حد بالایی و پایینی خط روند است که از نقطه شکست اندازه گیری می شود.

قیمت اتریوم از اواسط ماه اوت در یک الگوی نزولی گوه ای شکل کاهش یافته است. پس از آزمایش خط روند پایین سازه و برخورد با خط روند بالا، اخیراً رشد کرده است و اکنون چشم به شکسته شدن قیمت ۲۰۰۰ دلار یا بالاتر از آن است، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

نمودار روزانه ETH/USD با تنظیم شکست گوه در حال سقوط.منبع: Trading View

هدف سود گوه ای با میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه اتریوم (EMA 200 روزه، موج آبی) در ۲۰۵۵ دلار مطابقت دارد.

علاوه بر این، هدف مانند یک اتصال به نظر می رسد زیرا اتریوم چشم به یک روند صعودی بلندمدت تا ۲۵۰۰ دلار است. این سطح هدف بالایی کانال صعودی گسترده تر (محدوده بنفش) است که از ژوئن شکل گرفته است.

به عبارت دیگر، قیمت ETH می تواند از ۳۰٪ به ۵۵٪ در ماه سپتامبر افزایش یابد.

تنظیم پرچم صعودی ETH/BTC

یک پرچم صعودی زمانی ظاهر می شود که قیمت پس از یک افزایش صعودی پایدار در یک کانال موازی نزولی قرار می گیرد.

تصویر پرچم گاو نر.منبع: Thinkmarket

پس از اینکه قیمت از خط روند بالایی خود خارج شد، الگو برطرف می شود و به دنبال آن یک افزایش طولانی به سمت سطح برای طولی برابر با اندازه روند صعودی قبلی، که میله پرچم نیز نامیده می شود، رخ می دهد. در نتیجه، تحلیلگران از پرچم‌های صعودی به عنوان الگوهای «تداوم صعودی» یاد می‌کنند.

اتر از اوایل آگوست در حال تشکیل یک پرچم صعودی در برابر بیت کوین است و در انتظار یک شکست است زیرا یکی از خطوط روند بالای ساختار را آزمایش می کند. ممکن است حدود ۱۰ درصد از قیمت ۰.۰۸۷ BTC افزایش یابد.

نمودار روزانه ETH/BTC با تنظیم شکست پرچم صعودی.منبع: Trading View

روش دیگر، ETH/BTC می تواند سقوط کند و خط روند پایین پرچم را دوباره آزمایش کند. به نظر می رسد که این خط روند با تلاقی پشتیبانی متشکل از متحرک نمایی متحرک ۵۰ روزه (موج قرمز) و خط ۰.۶۱۸ Fib در ۰.۰۷۲۹ BTC همزمان است.

مطالب مرتبط: ترازهای ماینر اتریوم در ۴ هفته قبل از ادغام به بالاترین حد خود رسیده است

عقب نشینی تنظیم شکست پرچم صعودی را باطل نمی کند مگر اینکه قیمت به زیر خط روند پایین تر سقوط کند. اما اگر این کار را انجام داد، خطر سقوط ETH/BTC به سمت ۰.۰۸۸ BTC وجود دارد که ۰.۵ سطح همزمان با خط Fib و متحرک نمایی ۲۰۰ روزه (آبی) است. موج).

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.

نویسنده: Yashu Gola

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا