اخبار ارز دیجیتال

یکی از بنیان‌گذاران Starkware می‌گوید ادغام اتریوم “به‌طور کامل اجرا شد”

الی بن ساسون، یکی از بنیانگذاران Starkware به کوین تلگراف گفت که هیچ چیزی که مردم از ادغام می ترسند اتفاق نیفتاده است و همه چیز همانطور که باید می بود بود.

در حالی که انتقال به Proof of Stake (PoS) برای شبکه اتریوم بسیار پیش بینی شده بود، الی بن ساسون، یکی از بنیانگذاران Starkware، نظرات خود را در مورد اجرای آن و احتمالات آینده ارائه کرد.

بن ساسون در گفتگو با گرت جنکینسون از Cointelegraph در رویداد Token2049، نظرات خود را در مورد وضعیت فعلی پس از ادغام و چگونگی تأثیر آن بر پروژه های لایه ۲ مانند Starkware به اشتراک گذاشت. علاوه بر آن، مدیران نیز نظرات خود را در مورد پذیرش و علاقه به محصولات لایه ۲ و زمستان کریپتو ارائه کردند.

بن ساسون با تأمل در اجرای ادغام اتریوم، از بی عیب بودن این انتقال خشنود بود و گفت که همه چیز به طور طبیعی اتفاق افتاده است. یک مقام ارشد توضیح داد:

“مهمتر از همه این بود که به خوبی اجرا شد. هر چیزی که قرار بود اتفاق بیفتد اتفاق افتاد. و چیزی که مردم نگران آن بودند اتفاق نیفتاد. این یک خبر است.”

علاوه بر این، مدیران بر اهمیت یک شبکه جدید اتریوم که برای محیط زیست بهتر است نیز تاکید کردند.

به گفته بن ساسون، Merge همچنین اتریوم را به یک لایه پرداخت بهتر و پلتفرم قابل استفاده تر برای راه حل های لایه ۲ تبدیل می کند. مدیران تاکید کردند که این یک پیشرفت بسیار مهم برای محصولات Starkware است. این به ما امکان می‌دهد مقیاس‌بندی، فشرده‌سازی محاسبات و سایر پیشرفت‌هایی را که فناوری می‌تواند ارائه دهد، ارائه دهیم.

مربوط: قیمت پردازنده‌های گرافیکی چین پس از ادغام اتریوم به پایین‌ترین حد خود رسید

بن ساسون همچنین به اشتراک گذاشت که جدا از ادغام اتریوم، بیشتر پذیرش و علاقه به راه‌حل‌های Starkware از پروژه‌هایی است که در لایه ۱ اتریوم نیز موفق بوده‌اند. این شامل توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، بازی‌های بلاک چین و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) می‌شود. علاوه بر این، مدیران امیدهای خود را برای آینده به اشتراک گذاشتند. او گفت:

“من انتظار دارم که در مقطعی قادر به انجام محاسبات بسیار بزرگتر با ردپای گاز بسیار کوچک، برنامه های کاملاً جدید و غیرمنتظره ای را ایجاد کند که بسیار مهم تر می شوند.”

او اعتقاد خود را به اشتراک گذاشت که تیم آنها احساس متفاوتی دارد، حتی اگر بسیاری وضعیت فعلی در فضای رمزارز و بلاک چین را زمستان ارزهای دیجیتال می نامند. او گفت: «به نظر می رسد که بهار به تابستانی گرم می رسد.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا