🚨 اخبار ارز دیجیتال

اتریوم ادغام می شود تا ماینرها و سایر کوین ها را تحت تأثیر قرار دهد – مدیر عامل ماینینگ

ادغام اتریوم می تواند بسیاری از ماینرهای ارزهای دیجیتال را وادار کند که تجهیزات گران قیمت ماینینگ خود را در رقابت برای کسب درآمد رها کرده و رها کنند.

دور شدن از اجماع اثبات کار (PoW) در شبکه اتریوم می‌تواند صنعت ارزهای دیجیتال را با ماینرهای بیکار ETH سرازیر کند و باعث اختلال جدی در تمام توکن‌های PoW شود.

اندی لانگ، مدیر عامل ماینر بیت کوین WhiteRock، در مصاحبه ای با کوین تلگراف گفت که ادغام آینده اتریوم به ماینرهای PoW اجازه می دهد تا به دیگر بلاک چین های PoW بپیوندند، مانند این که می گوید مجبور خواهد شد به دنبال مراتع سبزتر باشد، سکه های دیگر را “غیرالعاده” می کند. استخراج معدن دشوارتر و سود کمتری دارد. :

همانطور که ماینرهای GPU سخت افزار خود را به زنجیره های دیگر نشان می دهند، دشواری افزایش می یابد، بازده کاهش می یابد و پاداش ها بین ماینرهای بیشتری توزیع می شود.

لانگ اضافه کرد که این تغییر به احتمال زیاد بسیاری از ماینرهای ارزهای دیجیتال را مجبور خواهد کرد که سکوهای استخراج گران قیمت خود را کنار بگذارند.

او گفت: «هش‌ریت به سوی کوین‌های جایگزین GPU PoW سرازیر می‌شود و بسیاری از ماینرها به سادگی تسلیم می‌شوند و تلاش می‌کنند تا مزارع کارت‌های خود را بفروشند.

او افزود: «ماینرهایی وجود دارند که سعی می‌کنند خدمات ابری محاسباتی با کارایی بالا (HPC) و GPU را بفروشند، اما احتمالاً شکست خواهند خورد زیرا ظرفیت زیادی برای پاسخگویی به تقاضای محدود دارند.

قیمت‌ها و تقاضای پردازنده‌های گرافیکی در نتیجه کاهش قیمت بیت‌کوین (BTC) کاهش یافته است، زیرا برخی از کارت‌ها زیر قیمت فهرست فروخته می‌شوند و فروشندگان دستگاه‌ها و کارت‌های استخراج را با قیمت‌های متورم فشار می‌دهند.

صرف نظر از اینکه پس از ادغام چه اتفاقی می افتد، لانگ گفت که “به شدت مخالف آن نیست” و به “چگونگی عملکرد نیروهای بازار” علاقه مند است.

زمانی که در سال ۲۰۱۷ مشغول ساخت مزارع GPU بودیم، ادغام به عنوان یک تهدید قریب الوقوع ذکر شد، اما در آن زمان تاثیر بیشتری داشت.

اگرچه همیشه پردازنده‌های گرافیکی وجود خواهند داشت که زنجیره‌های بهینه‌شده GPU را استخراج می‌کنند، من فکر نمی‌کنم سطح درآمدی که در اثبات کار ETH مشاهده می‌شود دوباره به اوج خود بازگردد.»

اتریوم قرار است بین ۱۰ تا ۲۰ سپتامبر به مکانیزم اثبات سهام (PoS) تبدیل شود و یکی از مهم‌ترین ارتقاها در بازار ارزهای دیجیتال در سال جاری محسوب می‌شود.

مربوط: بزرگترین استخر استخراج اتر Ethermine سرویس جدید ETH Staking را راه اندازی کرد

با این حال، بیت کوین (BTC)، لایت کوین (LTC)، بیت کوین کش (BCH)، اتریوم کلاسیک (ETC)، مونرو (XMR)، زی کش (ZEC) و ریون کوین (RVN).

White Rock Management یک شرکت فناوری دارایی دیجیتال مستقر در سوئیس است که ارزهای دیجیتال را از طریق مراکز داده واقع در تگزاس و سوئد استخراج می کند.

نویسنده: Stephen Katte

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا