اخبار ارز دیجیتال

ادغام اتریوم، ایجاد بلوک را با میانگین زمان بلاک سریعتر مسدود می کند

برخی از پیشرفت‌های آشکاری که در بلاک‌چین پس از ادغام تجربه شده‌اند شامل افزایش شدید در ایجاد بلاک‌های روزانه و کاهش قابل‌توجه در میانگین زمان بلاک می‌شود.

ارتقاء ادغام اتریوم (ETH) که در اصل برای انتقال بلاک چین به مکانیزم اجماع اثبات سهام (PoS) در نظر گرفته شده بود، نشان داده است که تأثیر مثبتی بر ایجاد بلوک‌های جدید اتریوم دارد. مزرعه برنج.

این ادغام یکی از مهم ترین ارتقاهای اتریوم در نظر گرفته شد. در نتیجه تبلیغات، بسیاری از تصورات غلط در مورد قیمت ارزان تر بنزین و تراکنش های سریع تر، اکوسیستم کریپتو را آزار داده است، اما توسط کوین تلگراف رد شده است. با این حال، پیشرفت‌های آشکاری که در بلاک‌چین پس از ادغام تجربه شده‌اند شامل افزایش شدید در ایجاد بلاک‌های روزانه و کاهش قابل‌توجه در میانگین زمان بلاک می‌شود.

بلوک های اتریوم در روز منبع: YCharts

در 15 سپتامبر، اتریوم پس از انتقال موفقیت آمیز شبکه به PoS، ارتقای The Merge را تکمیل کرد. در همان روز، تعداد بلوک های ایجاد شده در هر روز (EBC) حدود 18 درصد افزایش یافت و از حدود 6000 بلوک به 7100 بلوک در روز رسید.

میانگین زمان بلوک اتریوم (EBT). منبع: YCharts

همانطور که داده‌های YCharts نشان می‌دهد، تکمیل این حرکت، میانگین زمان بلاک اتریوم (زمانی که یک ماینر یا اعتباردهنده در شبکه طول می‌کشد تا یک تراکنش را تأیید کند) بیش از 13 درصد کاهش یافته است.

یافته‌های بالا تأثیر مثبت ارتقای The Merge را بر روی بلاک چین اتریوم نشان می‌دهد.

مربوط: به گفته یکی از بنیانگذاران Starkware، ادغام اتریوم “کاملاً اجرا شد”.

پس از ارتقای اتریوم، قیمت پردازنده‌های گرافیکی چین به‌طور قابل‌توجهی کاهش یافت، زیرا بلاک چین از مکانیسم‌های اجماع اثبات کار (PoW) پرقدرت فاصله گرفت.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، طبق گفته بازرگانان چینی، قیمت Nvidia GeForce RTX 3080 از 1118 دلار (8000 یوان) به 5000 یوان در عرض سه ماه کاهش یافته است. تاجر همچنین اظهار داشت که هیچ کس (در چین) کامپیوترهای جدید نمی‌خرد، چه رسد به پردازنده‌های گرافیکی جدید.

نویسنده: Arijit Sarkar

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا