اخبار ارز دیجیتال

با ادغام اتریوم مشکل دارید؟ توسعه‌دهنده قبل از به‌روزرسانی برنامه‌ریزی‌شده باگ را پیدا می‌کند

پیتر سیلاگی، توسعه‌دهنده اتریوم اعلام کرد که آخرین نسخه دارای باگی است که باعث از دست رفتن اطلاعات شده است.

ادغام ETH در حال حاضر یکی از مورد انتظارترین رویدادها در جامعه ارزهای دیجیتال است، اما بدون مشکل نیست. با این حال، توسعه دهندگان اتریوم به سرعت به هر مشکلی که پیش می آید پاسخ می دهند.

پیتر شیراج، توسعه‌دهنده نرم‌افزار اتریوم (ETH) گفت: اعلام کرد در توییتر، ما گزارش می‌دهیم که رگرسیونی پیدا کرده‌ایم که منجر به یک حالت شکسته می‌شود. او توضیح داد که احتمالاً این یکی از درخواست‌های کشش ادغام شده به سمت یک مدل ذخیره‌سازی جدید یا یک هرس آنلاین است.

در به روز رسانی های بعدی، توسعه دهنده اضافه کرد برجسته این مشکل می‌تواند بر کاربرانی که نسخه‌های منتشر شده را از نظر خرابی پایگاه داده و از دست دادن داده‌ها اجرا می‌کنند، تأثیر بگذارد. او اضافه کرد که به دلیل مشکلات از دست دادن داده در هنگام خاموش شدن، آزمایش نتوانست هیچ باگی را شناسایی کند.

با وجود این مشکل، توسعه دهنده توانست پس از یک روز راه حلی را ارائه دهد. Go Ethereum یک Hotfix منتشر کرده است که این باگ را اصلاح می کند. تیم به هر کسی که به‌روزرسانی را انجام می‌دهد توصیه کرد که دوباره اجرا شود و ببیند آیا همه چیز کار می‌کند یا خیر.

پس از انتشار پچ، Szilágyi توصیه کرد انجمن باید منتظر بماند تا سازنده تمام شود تا مطمئن شود که “نسخه مناسب” خواهد بود. توسعه‌دهنده از توییتر برای نادیده گرفتن این مشکل در مرحله آزمایش عذرخواهی کرد و قول داد راه‌های بهتری برای تست استرس بیابد. توسعه دهندگان همچنین می خواهند از کسانی که در شفاف سازی این موضوع کمک کردند تشکر کنند.

مربوط: بنیاد اتریوم توضیح داد که ارتقای ادغام آینده هزینه‌های گاز را کاهش نمی‌دهد

در همین حال، رکس سوکولین، اقتصاددان، در مصاحبه با کوین تلگراف، تأثیر اقتصادی بالقوه ادغام ETH آینده را توضیح داد. به گفته سوکولین، Merge روشی کم‌خطر برای قمار ETH ارائه می‌کند و پتانسیل استانداردسازی نرخ‌های بهره در فضای Web3 را دارد.

جدای از تاثیر اقتصادی، ادغام ETH آتی نیز ماینرها را مجبور به انتخاب خواهد کرد. برخی می گویند راه حل برای ماینرها می تواند هارد فورک اتریوم اثبات کار (PoW) باشد. از سوی دیگر، برخی از استخرهای ماینینگ نشان داده اند که به سمت سهامداری حرکت می کنند.نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا