اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل BitMEX هشدار داد که ادغام اتریوم می تواند نوسانات زیادی ایجاد کند

پیش از ادغام، الکساندر هوپتنر، مدیرعامل BitMEX گفت که توجه دقیق به اتفاقات و حفظ سرویس ضروری است.

ادغام اتریوم یکی از موردانتظارترین رویدادها در فضای کریپتو در سال جاری است. به همین دلیل، شرکت‌های ارزهای دیجیتال در هنگام راه‌اندازی شبکه جدید اتریوم به‌روزرسانی‌شده به دنبال مشکلات احتمالی هستند.

الکساندر هوپتنر، مدیرعامل صرافی بیت‌مکس بیت‌مکس، در مصاحبه‌ای با کوین‌تلگراف، نحوه آماده‌سازی پلتفرم معاملاتی شرکت را برای ادغام و حرکت به سمت اثبات سهام (PoS) به اشتراک گذاشت. (ETH).

به گفته Höptner، جدا از بررسی تمام چک باکس‌های استانداردی که یک شرکت قبل از یک رویداد بزرگ آماده می‌کند، مهم‌ترین چیز این است که به آنچه ممکن است اتفاق بیفتد توجه کنید و مطمئن شوید که سرویس کار می‌کند. او توضیح داد:

به عنوان مثال، ما باید بیدار شویم و ببینیم چه اتفاقی می‌افتد. این می‌تواند نوسانات بالایی داشته باشد، بنابراین باید مطمئن شویم که سرویس راه‌اندازی و اجرا می‌شود. […] ما هیچ گونه اختلال عمده ای غیر از نوسانات را پیش بینی نمی کنیم. ”

وقتی از مدیران BitMEX در مورد امکان اثبات کار (PoW) پرسیده شد، اظهار داشتند که فورک تا زمانی که توسط یک جامعه قوی پشتیبانی شود خوب است. هاپتنر تاکید کرد که خطر اصلی فورک ها پشتیبانی ضعیف ماینر است.

موضوع دیگری که در طول مصاحبه مطرح شد، موضوع پذیرش سیستم پس از ادغام بود. از آنجایی که بازیگران اصلی پیشنهادات خود را با هدف سرمایه‌گذاران نهادی افزایش می‌دهند، مدیر عامل BitMEX می‌گوید که PoS Ethereum برای سازمان‌ها جذاب‌تر خواهد بود زیرا به روایت محیطی می‌پردازد که معتقدم مؤسسات عمدتاً به آن علاقه دارند. او گفت:

ما مطمئن هستیم که این امر پذیرش نهادی و انبوه بازار را بیشتر می‌کند، زیرا نسل کنونی عموماً به کارایی کلی و توسعه زیست‌محیطی توجه زیادی دارد.»

این مدیر اجرایی همچنین خاطرنشان کرد که بازیگران اصلی مالی در حال حاضر در حوزه ارزهای دیجیتال، عمدتاً با BTC و ETH فعالیت کرده اند. او گفت که بسیاری از مؤسسات مالی قبلاً ارزهای رمزنگاری شده 1 تا 2 درصد را در پرتفوی خود پیشنهاد کرده اند و هاپتنر معتقد است که این میزان بیشتر افزایش خواهد یافت.

مربوط: ادغام ETH: بنیانگذار CoinGecko استراتژی سهام Forked Token را به اشتراک می گذارد

برخلاف تصور عمومی مبنی بر اینکه بازار در حال حاضر در زمستان کریپتو قرار دارد، مدیرعامل BitMEX گفت که آنچه صنعت در حال حاضر شاهد آن است، یک بازار نزولی نیست، بلکه اصلاح جزئی است که معمولاً در امور مالی سنتی دیده می‌شود. با تیم آنها هم عقیده داشت که چنین است. گفت:

“در گذشته، بازار بسیار داغ بوده است. پول بسیار ارزان بوده است، بنابراین این یک اصلاح کوچک است، اما ما نسبت به بیت کوین، ETH بسیار صعودی هستیم، به خصوص وقتی صحبت از اثبات سهام باشد.”

به طور کلی، هاپتنر معتقد است که ادغام اتریوم یک پیشرفت مثبت در صنعت است و تکرار می کند که تیم آنها نسبت به ارزش اتریوم خوش بین هستند. مدیر عامل شرکت همچنین تاکید کرد که اتریوم جامعه بسیار قوی دارد و اتریوم در نهایت می تواند از بیت کوین پیشی بگیرد.

نویسنده: Ezra Reguerra

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا