🚨 اخبار ارز دیجیتال

Ethereum ICO Whale پیش از تصمیم ETF به بازار سهام بزرگ ایالات متحده رسید

همانطور که به لطف داده‌های Whale Alert فاش شد، یک نهنگ اتریوم که قبلاً در حالت خاموش بود، ۸۶ اتریوم به ارزش ۳۲۵۵۳۵ دلار را به صرافی بزرگ رمزارز ایالات متحده Coinbase منتقل کرد.

این نهنگ، که با آدرس کیف پول «0xCc60» شناسایی شده است، ابتدا اتریوم را به عنوان یک شرکت کننده در ICO در طول Genesis Block خریداری کرده بود و ارزش این توکن تنها ۰.۳۱ دلار بود. در حال حاضر حجم این توکن برابر با ۳۲۵,۱۶۰ دلار و قیمت اتریوم ۳,۸۵۰ دلار است.

مرتبط با

این تراکنش مهم با انتظارات رو به رشد در مورد تصمیم آتی ETF اتریوم همزمان است. خوش بینی برای یک نتیجه مثبت طی چند روز گذشته افزایش یافته است و قیمت اتریوم از ابتدای هفته بیش از ۲۳ درصد افزایش یافته است.

""
تاریخ تبدیل ETH به USD: CoinMarketCap

تحلیلگران در حال حاضر تخمین می زنند که ۷۵ درصد احتمال دارد که SEC ETF اتریوم را تایید کند، که با تسویه حساب اخیر آژانس با ناشران اتریوم در فرم S-1، یک بیانیه ثبت نام برای اوراق بهادار، بیشتر تقویت شده است. علاوه بر این، یک گروه دو حزبی از قانونگذاران از گری جنسلر، رئیس SEC خواستند تا ETF های اتریوم را تایید کند و فشار سیاسی را به تصمیم نظارتی اضافه کند.

مرتبط با

انتقال نهنگ را می توان به عنوان یک حرکت استراتژیک برای استفاده از شرایط بازار یا یک اطمینان ساده از سوی مالک تعبیر کرد.

اما این نهنگ تنها بازیکن اصلی نیست که حرکت می کند. جفری ویلک، یکی از بنیانگذاران اتریوم، ۱۰۰۰۰ ETH به ارزش تقریبی ۳۷.۴ میلیون دلار به صرافی کراکن ایالات متحده ارسال کرد. این تراکنش بخشی از یک سری نقل و انتقالات بزرگ توسط Wilcke است که در مجموع ۲۴۳۰۰ ETH از ابتدای سال ۲۰۲۴ به مبلغ تقریبی ۷۵ میلیون دلار منتقل کرده است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا