اخبار ارز دیجیتال

آدرس Ethereum ICO Era Whale 145000 هفته قبل از ادغام حرکت می کند

مقدار زیادی ETH که تنها یک ماه قبل از ادغام منتقل شد، کنجکاوی جامعه را برانگیخت.

کیف پول نهنگ اتریوم (ETH) که در Genesis Initial Coin Offering (ICO) شرکت کرد و در سال ۲۰۱۴ حدود ۱۵۰۰۰۰ ETH کسب کرد، پس از سه سال وقفه در ۱۴ آگوست دوباره فعال شد.

آدرس‌های Whale 145000 ETH را به چندین کیف پول منتقل کردند و قیمت اتر را به بالای ۲۰۰۰ دلار رساندند که بالاترین میزان در سه ماه گذشته است. نقل و انتقالات در دسته های ۵۰۰۰ ETH در هر تراکنش انجام شد، با چندین انتقال بیش از ۱۰۰۰۰ ETH. مقدار کل اتریوم انتقالی از ۲۸۰ میلیون دلار فراتر رفته است و آدرس کیف پول در حال حاضر دارای موجودی ۰.۱۰۷ ETH است.

تجارت کیف پول در دوره Ethereum ICO منبع: Etherscan

انتقال ۱۴۵۰۰۰ ETH تنها دومین مورد از فعال شدن کیف پول نهنگ پس از ICO است. اولین نمونه در جولای ۲۰۱۹ بود، زمانی که یک کیف پول ۵۰۰۰ ETH را به صرافی Bitfinex3 ارسال کرد، ETH با قیمت ۲۱۹ دلار معامله شد و کل تراکنش کمی بیش از ۱ میلیون دلار ارزش داشت.

چنین حرکت عظیم ETH واکنش جامعه را به خود جلب می کند و می تواند قبل از ادغام، انتقال رسمی از بلاک چین های مبتنی بر اثبات کار (PoW) فعلی به اثبات سهام (PoS) کنار گذاشته شود. بسیاری استدلال کردند که وجود دارد ۱. با این حال، توجه به این نکته مهم است که بیشتر تراکنش ها با کیف پول های ناشناخته انجام می شود، نه صرافی ها.

حتی اگر نهنگ در نهایت تصمیم به فروش ۱۴۵۰۰۰ ETH داشته باشد، فشار فروش ۲۵۰ میلیون دلاری آنقدر قابل توجه نیست که بتواند فروش بازار را آغاز کند. برخی دیگر گمان می کنند که نهنگ ها در حال قمار ETH هستند تا در شبکه های PoS اعتباربخش شوند و درآمد غیرفعال ایجاد کنند.

انتقال اتریوم به یک شبکه مبتنی بر PoS برای ۱۵ سپتامبر برنامه ریزی شده است، آخرین تمرین قبل از انتقال رسمی، پس از ادغام موفقیت آمیز شبکه آزمایشی Goerli در Beacon Chain (زنجیره PoS فعال در سال ۲۰۲۰). من اینجا هستم.

مربوط: ۳ ارز دیجیتال به لطف ادغام اتریوم از قیمت ETH پیشی گرفتند

ادغام سپتامبر ۲۰۲۲ یکی از مهم‌ترین ارتقاء ارزهای دیجیتال از زمان آغاز به کار آن در سال ۲۰۱۵ محسوب می‌شود. یک فرآیند مهاجرت سه فازی در سال ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد و پس از چندین تاخیر و ادغام شبکه آزمایشی، همه چیز برای PoS رسمی تنظیم شده است. به هفته سوم شهریور می رویم.نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا