اخبار ارز دیجیتال

سقوط اتریوم (ETH) مسیر مشکل را تا ۲۸۵۰ دلار نشان می دهد

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اتریوم (ETH) مشکل ساز است زیرا معیارهای آن در بحبوحه انقباض بازار گسترده تر به کاهش ادامه می دهد. در زمان نگارش این مقاله، اتریوم ۵.۹۰ درصد در ۲۴ ساعت کاهش یافت و به ۳۳۳۸.۹۳ دلار رسید. این کاهش کاهش هفته گذشته را به ۸.۶۵ درصد رساند.

مسیر رشد نامشخص اتریوم

علی مارتینز، تحلیلگر برجسته بازار، در مورد چشم انداز فعلی اتریوم اظهار نظر کرد به اشتراک گذاشته شده است داده‌های پلتفرم تحلیل رمزنگاری IntoTheBlock (ITB) نشان می‌دهد که اتریوم پشتیبانی قابل توجهی را در مسیر اسلاید خود از دست داده است.

مارتینز اظهار داشت که از دست دادن کنترل اتریوم بر منطقه حمایتی ۳۴۶۰ دلاری نشان‌دهنده یک ناراحتی بزرگ است که گاوهای نر این ارز دیجیتال را در وضعیت ناراحت‌کننده‌ای قرار می‌دهد. اگر سقوط کنترل نشود، مارتینز پیش بینی می کند که قیمت اتریوم می تواند به ۲۸۵۰ دلار کاهش یابد.

نموداری که او ارائه کرد، همانطور که در بالا مشاهده شد، مجموعاً ۴.۹۷ میلیون ETH در پول (یا سود) را نشان می دهد. ارزش این رقم ۱۶.۶۸ میلیارد دلار یا ۳۳ درصد از کل اتریوم در گردش است. کاهش اخیر ۱۰ میلیون ETH به ارزش ۳۳.۵۲ میلیارد دلار یا ۶۶.۳۱ درصد از سکه های در گردش را از بین برد.

برای اینکه اتریوم از قیمت تعادلی سودآوری خود فراتر رود، قیمت باید در محدوده ۳۲۵۲.۳۰ تا ۳۳۵۲.۵۸ دلار معامله شود.

عدم قطعیت اتریوم به خوش بینی تیره دامن می زند

عدم قطعیت های داخلی، از جمله تحقیقات گزارش شده درباره بنیاد اتریوم توسط یک مقام دولتی ناشناس، و همچنین تأثیر گسترده تر بازار بر قیمت اتریوم، احساسات را کاهش می دهد.

همچنین در مورد آینده محصول ETF نقطه ای اتریوم تردید وجود دارد، زیرا گزارش شده است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به دنبال طبقه بندی ETH به عنوان یک اوراق بهادار است.

در حالی که شانس تایید برای این محصول در حال کاهش است، رهبران صنعت مانند لری فینک از BlackRock خوشبین هستند که هر گونه تعیین امنیتی تاثیر زیادی بر شانس تایید ETF نخواهد داشت.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا