اخبار ارز دیجیتال

پیش‌بینی قیمت اتریوم (ETH) در ۲۸ مارس

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته CoinMarketCap، خرس‌ها نتوانستند این تلاش را دنبال کنند.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

ETH/USD

نرخ اتریوم (ETH) در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۴۲ درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، قیمت اصلی آلتکوین روند صعودی را نشان می‌دهد و تلاش می‌کند مقاومت محلی ۳۵۹۱ دلار را بشکند. اگر نوار روزانه بالاتر از این سطح بسته شود، رشد می تواند به سمت منطقه ۳۶۵۰ دلار ادامه یابد.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی بزرگتر، تمرکز باید روی بسته شدن شمع در ۳۶۷۷ دلار باشد. اگر این افزایش ادامه پیدا کند، احتمال زیادی وجود دارد که به زودی شاهد شکست و سپس صعود به ۳۸۰۰ دلار باشیم.

تصویر: نمای معاملاتی

از دیدگاه میان‌مدت، برای پیش‌بینی دور زود است زیرا تنها چند روز تا بسته شدن فاصله باقی مانده است. بنابراین، نرخ‌ها از سطوح کلیدی فاصله زیادی دارند، که به این معنی است که هیچ یک از طرفین آماده یک حرکت شدید نیستند.

در نتیجه تداوم تجمیع در محدوده ۳۴۰۰ تا ۳۸۰۰ دلار سناریوی محتمل‌تر در روزهای آینده است.

اتریوم در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۳۵۹۵ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا