اخبار ارز دیجیتال

تاریخچه قیمت اتریوم (ETH) به سود دو رقمی در سه ماهه دوم اشاره دارد. چه چیزی را تماشا کنیم؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با شروع سه ماهه دوم سال ۲۰۲۴، سرمایه گذاران اتریوم (ETH) به دنبال سرنخ هایی در مورد عملکرد بالقوه دومین ارز دیجیتال بزرگ بر اساس ارزش بازار هستند. تاریخچه قیمت اتریوم یک الگوی درآمد قوی در سه ماهه دوم را با میانگین افزایش ۶۷.۱۹ درصدی نشان می دهد.

تحلیلگر ارزهای دیجیتال علی او یک اسکرین شات از بازده فصلی اتریوم به اشتراک گذاشت. ETH در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۹ به ترتیب شاهد افزایش ۴۵۳ درصدی و ۱۰۲.۲۵ درصدی بود. در سه ماهه دوم، میانگین سود ۶۷.۱۹ درصد، میانگین ۱۵.۲۹ درصد بود.

این روند مثبت به اندازه‌ای ثابت بوده است که توجه سرمایه‌گذارانی را به خود جلب کند که سه ماهه دوم را فرصتی برای اتریوم می‌دانند و بسیاری انتظار بازگشت قوی در فصل دیگر را دارند.

با این حال، این چشم انداز خوش بینانه تحت الشعاع پتانسیل رد ETF نقطه ای اتریوم است که می تواند باعث نوسانات قابل توجه قیمت شود.

ETF اتریوم با ارائه یک پلت فرم سرمایه گذاری تنظیم شده برای سرمایه گذاران نهادی و فردی، تقاضا را افزایش می دهد و قیمت ETH را افزایش می دهد. چندین ناشر، از جمله VanEck و Fidelity، برای راه اندازی آنها به دنبال تاییدیه هستند.

با این حال، تایید چنین ETF چندان تضمینی نیست. تحلیلگران بلومبرگ بر این باورند که تنها ۲۵ درصد احتمال تایید وجود دارد.

سازمان بورس و اوراق بهادار پیش از این تصمیم خود را در مورد صندوق قابل معامله در بورس به تعویق انداخته بود، اما متقاضیان باید تا ۲۳ اردیبهشت که یکی از مهلت های تعیین شده است، تصمیم بگیرند.

در ۲۳ می، SEC تصمیم خواهد گرفت که آیا درخواست VanEck را تایید کند یا خیر. اگر آنها این درخواست را رد کنند، صادرکنندگانی که همچنان به دنبال تأیید هستند باید مجدداً درخواست دهند یا می توانند تصمیم تنظیم کننده را از طریق دادخواهی به چالش بکشند.

هفت ناشر پیشنهاد راه اندازی صندوق ETF اتریوم را دارند: BlackRock، Fidelity، Invesco با Galaxy، Grayscale، VanEck، ۲۱Shares with Ark و Hashdex.

در زمان نوشتن این مقاله، ETH با ۱.۵۹ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته به ۳۵۵۸ دلار رسید. اتریوم پس از افت ۲۵ درصدی بین ۱۱ تا ۱۹ مارس، در آخر هفته به طور موقت به بالای ۳۶۰۰ دلار رسید. به گفته Santiment، تعداد آدرس‌های ETH نگهدارنده سکه به ۱۱۸۲۳۰ رسیده است و MVRV میان‌مدت یک سیگنال صعودی خفیف نشان می‌دهد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا