🚨 اخبار ارز دیجیتال

ناشران ETF اتریوم برای تایید نهایی حرکت می کنند

صادرکنندگان مختلف صندوق قابل معامله در بورس اتریوم (ETF) مانند VanEck و ۲۱Shares، ارسال شد فرم های S-1 به روز شده است.

اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ، گفت که هیچ چیز مهمی در پرونده های به روز شده وجود ندارد زیرا صادرکنندگان به سادگی توپ را به زمین موسسه پرتاب می کردند.

انتظار می رود که صادرکنندگان بالقوه ETF پرونده های به روز شده S-1 را تا ۸ جولای ارسال کنند.

هفته گذشته، ذره ذره همچنین فرم S-1 خود را قبل از پایان ضرب الاجل به روز کرد زیرا بازخورد اساسی کمی از SEC وجود داشت.

فرم S-1 اولین اظهارنامه ثبتی است که برای انتشار اوراق بهادار جدید باید در آژانس ثبت شود. در مورد صندوق های ETF، انتظار می رود چنین صندوق هایی شرح مفصلی از یک صندوق خاص ارائه دهند. این تعریف باید شامل برخی از ریسک های مرتبط با یک محصول سرمایه گذاری خاص باشد.

مرتبط با

همچنین انتظار می‌رود که صادرکنندگان ETF پرونده‌های ۱۹b-4 را که به عنوان «اصلاح قوانین مبادله» شناخته می‌شود، ثبت کنند. اعلام کرد به گفته متیو سیگل، رئیس تحقیقات دیجیتال VanEck، فرم‌های ۱۹b-4، که برای فهرست کردن محصولات ETF در بورس مورد نیاز است، معمولاً پس از S-1 ثبت می‌شوند.

در همان زمان، فرآیند تایید دو مرحله ای ETF شامل تایید هر دوی این فرم ها توسط SEC می شود. در ماه مه، این آژانس با تصویب چندین فرم ۱۹b-4 برای ETF های نقطه ای اتریوم، صنعت کریپتو را شوکه کرد. در همان ماه، غول مالی BlackRock پرونده S-1 خود را برای محصول Ethereum ETF خود به روز کرد.

مرتبط با

دولت آلمان نمی تواند فروش بیت کوین را متوقف کند

به گفته کارشناسان صنعت، انتظار می رود SEC به چندین ETF نقطه ای اتریوم اجازه دهد تا در اواخر این ماه، پس از بیش از یک ماه مذاکره با ناشران احتمالی، معاملات خود را آغاز کنند.

ماه گذشته، گری جنسلر، رئیس SEC، در مورد فرآیند تأیید ETF اتریوم که از نزدیک تحت نظارت بود، اظهار نظر کرد و گفت: “با شنا کردن.”

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا