اخبار ارز دیجیتال

جامعه اتریوم زمانی را برای ایجاد PoS NFT بلافاصله پس از ادغام تلف نمی کند

جامعه اکنون مانند والدینی مغرور به تماشای این ادغام می‌پردازد و اتریوم اولین گام‌های خود را به عنوان یک اجماع اثبات سهام برمی‌دارد.

ادغام اتریوم که مدت‌ها در انتظار آن بودیم از راه رسیده است و جامعه نمی‌تواند آرام بنشیند. مدت کوتاهی پس از یک رویداد تاریخی ارز دیجیتال، یک کاربر اولین توکن غیرقابل تعویض (NFT) را در یک توافق اثبات سهام (PoS) صادر کرد.

به طور رسمی، ادغام در 15 سپتامبر در بلوک 15537393 در ساعت 06:42:42 UTC انجام شد. اعلام اولیه فروش Mint و NFT اندکی پس از آن در ساعت 07:08 UTC اعلام شد.

اولین ضرابخانه NFT و NFT، یک کپسول زمانی با چهره نمادین پاندا، به سرعت با قیمت 36 اتر (ETH) خریداری شد.

پس از اعلام اولین PoS NFT، توییتر کریپتو با ریتوییت ها و نظرات منفجر شد. بیانیه های جامعه از «تصمیمات مشکوک» تا آنچه «آتش سوزی» می نامیدند، متغیر بود. یکی از کاربران حتی با اشاره به شخصیت نمادین Bored Ape Yacht Club به این فکر کرد که آیا Merge Panda میمون جدید خواهد بود.

مربوط: BREAKING: یک روز تاریخی برای ارزهای دیجیتال، از جمله اثبات سهام اتریوم ادغام

پس از انتشار خبر اولین تولید و فروش NFT، بهمنی از سیستم عامل های جدید بلاک چین آغاز شد.

شلدون ایوانز، بنیانگذار برند سبک زندگی Web3 بلوم، در توییتی نوشت که این برند اولین مجموعه رسمی NFT را برای پخش در شبکه PoS خود ایجاد کرده است.

برخی با افتخار دارایی ها و مجموعه های دیجیتالی خود را که برای اولین بار ایجاد شده اند به نمایش می گذارند، در حالی که برخی دیگر در جامعه اتریوم با افتخار اولین خریدهای خود را در سیستم جدید به نمایش می گذارند.

Consensys، شرکت نرم‌افزار بلاک چین جوزف روبین، همچنین اعضای جامعه را تشویق می‌کند تا اولین تراکنش‌های PoS خود را با ایجاد یکی از NFT‌های یادبود خود برای جشن گرفتن این ادغام انجام دهند.

ادغام همچنین خلاقیت افراد برجسته ای مانند بیپل را برانگیخته است، که تصویر الهام گرفته از ادغام آنها از لوگوی بزرگ اتریوم که به آرامی شکل می گیرد توسط دانشمندان پشتیبانی می شود. اعضای بنیاد اتریوم نیز آهنگ هایی را که به این رویداد اختصاص داده شده بود، به صورت خلاقانه ساختند و اجرا کردند.نویسنده: Savannah Fortis

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا