اخبار ارز دیجیتال

سرمایه گذاران اتریوم و بیت کوین نابود شده اند اما ممکن است مثبت باشند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پس از یک آخر هفته سخت که شاهد سقوط بیت کوین به ۶۱۵۰۰ دلار و سقوط اتریوم به ۲۸۹۰ دلار بودیم، گفتگو عمدتا تاریک بود. اما این نوسان FUD در میان معامله گران، وضعیت ممکن است آنقدرها که به نظر می رسد بد نباشد.

همانطور که بازارها شروع به بهبودی می کنند و پیش بینی های روز قیامت را معکوس می کنند، درسی وجود دارد که باید آموخت. در حالی که بقیه در وحشت فروخته می شوند، این اغلب زمینه را برای بازگشت فراهم می کند. این جایی است که ما اکنون هستیم. ما در نقطه اوج بالقوه ای هستیم که بدبینی به حدی پیش رفته است که می تواند به سمت دیگری برگردد.

ETHUSD
نمودار ETH/USD از TradingView

بر اساس تجزیه و تحلیل احساسات، روندهای منفی در بازار می تواند نشانه ای از بهبود قریب الوقوع باشد، زیرا بازارها سابقه حرکت برخلاف ترس های جمعیت را دارند. انتظار می رود که این روند ادامه یابد تا زمانی که هیاهو و هیجان (FOMO) پیرامون رویداد هاوینگ دوباره در کانون توجه قرار گیرد، درست مانند چند هفته پیش.

بیت کوین و اتریوم سطوح مهمی برای تماشا در نمودار قیمت دارند. مقاومت شکست بیت کوین حدود ۶۷۰۰۰ دلار است. اگر بتواند از این سطح بالاتر برود، این می تواند نشانه بهبودی بزرگتر باشد. اتریوم با مقاومت نزدیک به ۳۵۰۰ دلار مواجه است و پشتیبانی در ۲۷۰۰ دلار وجود دارد. اگر بالاتر از سطح حمایت باقی بماند و مقاومت را بشکند، این می تواند نشانه ای از یک صعود پایدارتر باشد.

اگرچه احساسات فعلی نزولی است، اما تاریخ نشان داده است که چنین احساسات شدید می تواند قبل از بهبود بازار باشد. نوسانات خلقی جمعی سرمایه گذاران از ترس به طمع و بازگشت به ترس بخشی از صنعت کریپتو است.

همانطور که وحشت می تواند به سرعت گسترش یابد، بهبودی اغلب زمانی شروع می شود که کمترین انتظار را داشته باشید. مراقب سطوح قیمت بحرانی باشید.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا