🚨 اخبار ارز دیجیتال

Ether Exchange NetFlow الگوهای رفتاری ETH Whales را برجسته می کند

نمودار جریان خالص اتریوم نشان می‌دهد که جهش در جریان فارکس اغلب زمانی رخ می‌دهد که قیمت اتریوم در پایین‌ترین حد کوتاه‌مدت/بلندمدت معامله می‌شود.

جریان‌های خالص مبادلات اتر (ETH) در چند سال گذشته، الگوی رفتار نهنگ اتر را برجسته کرده است که تحلیل‌گران بازار معتقدند برای افزایش قیمت دومین ارز دیجیتال بزرگ انجام شده است.

«جریان خالص مبادله» معیاری است که مقدار خالص ارز دیجیتال ورودی و خروجی از کیف پول تمام صرافی‌های متمرکز را اندازه‌گیری می‌کند. مقدار متریک به سادگی با در نظر گرفتن تفاوت بین ورودی و خروجی بورس محاسبه می شود.

داده ها یکی از معامله‌گران با نام مستعار در شرکت تحلیل رمزنگاری Cryptoquant نشان داد که نهنگ‌های ETH به طور مداوم دارایی‌های خود را به صرافی‌ها ارسال می‌کردند تا قیمت ETH را افزایش دهند و آن را با قیمت بالاتری در بازار بفروشند.

داده‌های Netflow از صرافی اتریوم الگوی رفتاری نهنگ‌های ETH را تأیید می‌کند و نشان می‌دهد که از سال ۲۰۲۰ ادامه داشته است. به دنبال افزایش قیمت، نهنگ ها اغلب دارایی های خود را با قیمت های بالاتری در بازار می فروشند. همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است، سپس افزایش قیمت با اصلاح دنبال می شود.

حرکت قیمت اتریوم نسبت به جریان های مبادله ای. sourceCryptoQuant

الگوی رفتاری تعجب آور بود، زیرا معامله گران تقریباً همیشه دارایی های خود را برای فروش به صرافی ها می فرستند، بنابراین افزایش تعداد سپرده ها در صرافی های متمرکز اغلب به عنوان یک سیگنال نزولی تلقی می شود.

معامله گران در تجزیه و تحلیل خود خاطرنشان کردند که سپرده های تبادل اتریوم به طور منظم در طول پایین ترین سطح دارایی کوتاه مدت یا بلند مدت افزایش می یابد. نمودار جریان شبکه اتریوم تأیید می کند که افزایش جریان فارکس اغلب زمانی رخ می دهد که قیمت اتریوم در سطوح پایین تر معامله می شود.

مربوط: ادغام اتریوم، ایجاد بلوک را با میانگین زمان بلاک سریعتر مسدود می کند

سپرده‌های بزرگ در صرافی‌های Ethereum Whale در آستانه ادغام ادامه یافت زیرا قیمت ETH قبل از انتقال قابل توجه اثبات سهام افزایش یافت. علی‌رغم ادعای بسیاری از مفسران بازار، قیمت اتر پس از ادغام کاهش یافت و الگوی رفتاری مرتبط با سپرده‌های مبادله‌ای نهنگ‌های اتر را تأیید کرد. با این حال، معامله گران به این نتیجه رسیدند که قبل از افزایش قیمت اتریوم، جریان های ورودی فارکس لزوما افزایش نمی یابد.نویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا