اخبار ارز دیجیتال

نهنگ های ETH قبل از ادغام، دارایی های خود را به صرافی ها منتقل می کنند

دارایی‌های ۱۰ آدرس برتر غیرمبادله اتریوم طی سه ماه گذشته ۱۱ درصد کاهش یافته است، در حالی که آدرس‌های نهنگ درون صرافی ۷۸ درصد افزایش یافته است.

بلاک چین اتریوم برای یکی از بزرگ‌ترین به‌روزرسانی‌ها از زمان آغاز به کار خود در نظر گرفته شده است، زیرا از اثبات کار فعلی (PoW) به اجماع استخراج اثبات سهام (PoS) می‌رود.

تاریخ ادغام برای ۱۵ سپتامبر پس از ادغام موفقیت آمیز شبکه تست گورلی برنامه ریزی شده است. این آخرین ادغام شبکه آزمایشی قبل از مهاجرت واقعی است. توکن بومی اتر (ETH) پس از اعلام تاریخ ادغام در ماه جولای شاهد افزایش صعودی بود و قیمت ETH را به بالای ۲۰۰۰ دلار رساند که بالاترین رقم در ۶ ماه گذشته است، اما با مقاومت قابل توجهی روبرو شد. نمی‌توان آن را تقویت کرد.

به نظر می رسد با نزدیک شدن به ادغام، اشتیاق صعودی در مورد قیمت توکن و احساسات بازار در حال کاهش است. بخش قابل توجهی از نهنگ های ETH کاهش شدید ذخایر را تجربه می کنند.

داده های شرکت تجزیه و تحلیل رمزارز Santiment نشان می دهد که شکاف بین ۱۰ آدرس بزرگ غیر مبادله ای و مبادله ای در اتریوم در حال بسته شدن است. در طول سه ماه گذشته، آدرس‌های غیرمبادله ۱۱ درصد کاهش یافت در حالی که آدرس‌های مبتنی بر مبادله ۷۸ درصد افزایش یافت و باعث شد که آدرس‌های نهنگ برتر مقادیر زیادی ETH را به صرافی‌ها ارسال کنند.

۱۰ کیف پول برتر صرافی و غیر صرافی اتریوم منبع: Santiment

جریان ارزهای دیجیتال به صرافی ها به عنوان یک احساس نزولی در نظر گرفته می شود و اغلب توسط معامله گران برای فروش توکن های خود برای کسب سود انجام می شود. افزایش مقدار ETH توسط آدرس‌های نهنگ مبادله‌ای نشان می‌دهد که این نهنگ‌ها انتظار کاهش قیمت در آینده نزدیک را دارند.

بسیاری از تحلیلگران بازار نیز بر این باورند که این ادغام نوعی رویداد “شایعه را بخر، خبر را بفروش” خواهد بود. بازار پس از تایید تاریخ ادغام افزایش یافت، اما ممکن است قیمت ها در نهایت پس از یک رویداد مهم کاهش یابد.

این ادغام نشان دهنده تکمیل دومین مرحله از سه مرحله انتقال اتریوم به اجماع PoS است. فرآیند مهاجرت PoS در دسامبر ۲۰۲۰ با راه اندازی زنجیره Beacon آغاز شد.

مربوط: داده‌های ماهانه گزینه‌های اتریوم نشان می‌دهد که ۲۰۰۰ دلار به عنوان یک هدف دست نیافتنی باقی می‌ماند

فاز فعلی قرار بود تا اواسط سال ۲۰۲۱ تکمیل شود، اما به دلیل برخی تاخیرها اکنون برای سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده است. فاز سوم به طور قابل توجهی مصرف انرژی و بلاک چین را کاهش می دهد.

رویداد ۱۵ سپتامبر یک نقطه عطف مهم برای اتریوم است، اما در عین حال، ادغام تنها به معنای تغییر در اجماع ماینینگ است. مزایای کلیدی مانند ظرفیت تجاری بالا، قیمت پایین گاز و کاهش مصرف انرژی همگی پس از تکمیل فاز سوم حاصل خواهد شد.نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا