اخبار ارز دیجیتال

رشد محصول ETH در ماه آگوست با سقوط محصول BTC: گزارش CryptoCompare

ادغام آتی به افزایش پیشنهادهای سرمایه گذاری و حجم معاملات اتریوم کمک می کند زیرا اعداد AUM بازار ارزهای دیجیتال در میان بازار نزولی همچنان در حال کاهش هستند.

محصولات سرمایه گذاری اتریوم در طول ماه آگوست با ۲.۳۶ درصد افزایش به ۶.۸۱ میلیارد دلار رسید و عملکرد بهتری نسبت به محصولات بیت کوین داشت که با ۷.۱۶ درصد کاهش به ۱۷.۴ میلیارد دلار رسید.

این رقم در گزارش جدید CryptoCompare گنجانده شده است.

این همچنین در حجم معاملات برای محصولات بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) منعکس شد، به طوری که GBTC، قابل توجه ترین محصول بیت کوین Grayscale، شاهد کاهش ۲۴.۴ درصدی در حجم معاملات بود، در حالی که محصولات اتریوم GETH در واقع ۲۳.۲ درصد افزایش یافت. گزارش CryptoCompare نشان می دهد که ادغام مورد انتظار اتریوم مقصر تغییر حجم معاملات بوده است.

در واقع، حتی در سطح گرانول تر، هیچ یک از محصولات بیت کوین تحت پوشش این گزارش شاهد افزایش در AUM یا حجم در ماه اوت نبودند. با توجه به محصولات مبتنی بر اتریوم و ادغام مورد انتظار در افق، ممکن است در کوتاه مدت علاقه از بیت کوین دور شود.

ارقام ماهانه AUM برای محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال به طور کلی ۴ درصد کاهش یافته است. این تا حد زیادی به دلیل کاهش ۶ درصدی محصول GBTC Grayscale است که ۱۳.۴ میلیارد دلار از کل ۲۵.۸ میلیارد دلار (۵۳.۴ درصد) دارایی های دیجیتال تحت مدیریت را تشکیل می دهد.

بر اساس این گزارش، بیشترین ورودی از محصولات زیر چتر «دیگر» بوده است که نشان دهنده محصولات غیر بیت کوین و اتریوم است و در سه هفته اول با رشد ۱۲.۳ درصدی به ۱.۱۳ میلیارد دلار رسیده است.

اعداد ماهانه AUM برای محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال به طور پیوسته در سراسر بازار نزولی در حال کاهش است. منبع: مقایسه رمزنگاری.

علیرغم بازار نزولی، تعدادی از موسسات مالی بسیار معتبر محصولات سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال را در ماه اوت راه اندازی کردند. این محصولات در قالب صندوق های قابل معامله در بورس (ETF)، اوراق بهادار قابل معامله در بورس (ETC)، اوراق بهادار قابل معامله در بورس (ETN) و محصولات اعتماد هستند.

مهمتر از همه، محل خصوصی بلک راک، بیت کوین تراست، حرکتی است که واکنش “وال استریت اینجاست” را از سوی مدیر عامل سابق گری اسکیل، بری سیلبرت، برانگیخت. راه اندازی بیت کوین تراست، بزرگترین مدیر دارایی جهان، به دنبال همکاری با کوین بیس برای ارائه خدمات تجارت نهادی به مشتریان خود است.

چارلز شواب “Schwab Crypto Thematic ETF” خود را در این ماه راه اندازی کرد و STCE را در بورس نیویورک منتشر کرد. کاربرد پایه

مربوط: موسساتی که برای ۷ هفته متوالی به عنوان رویکردهای ادغام به اتریوم هجوم آورده اند: گزارش

BetaShares اولین ETF متمرکز بر متاورس استرالیا را در بورس اوراق بهادار استرالیا (ASX) راه‌اندازی کرد، یک ETF جدید با تمرکز بر متاورس و توکن غیرقابل تعویض (NFT) که توسط شرکت مالی SoFi I was راه‌اندازی شد.

نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا