🚨 اخبار ارز دیجیتال

گروه ETC Crypto ETP را بر اساس هارد فورک PoW Ethereum راه اندازی کرد

این شرکت روز چهارشنبه اعلام کرد گروه ETC همچنان به اجماع اولیه PoW اتریوم برای ETP فعلی اتریوم خود متکی خواهد بود.

ارائه‌دهنده اوراق بهادار با پشتوانه دارایی دیجیتال ETC Group همچنان به اجماع اولیه اثبات کار (PoW) اتریوم برای محصولات فعلی معامله شده در بورس اتریوم (ETP) تکیه خواهد کرد.

گروه ETC رسما راه اندازی یک ETP جدید اتریوم را در پاسخ به ادغام آینده اتریوم در روز چهارشنبه اعلام کرد. ادغام اتریوم که برای اواسط سپتامبر برنامه ریزی شده است، ارتقای اجماع مورد انتظار برای انتقال بلاک چین اتریوم از PoW مبتنی بر ماینینگ به اثبات سهام بدون استخراج (PoS) است.

ETP جدید اتریوم گروه ETC نشان‌دهنده گروهی از ماینرهایی است که به زنجیره PoW اتریوم فورکی تکیه می‌کنند و با تغییر اتریوم به PoS مخالفند. زنجیره PoW شامل یک توکن جدید به نام ETHW است که پایه و اساس ETP جدید با پشتیبانی فیزیکی گروه ETC به نام ETC Group Physical EthereumPoW (ETHWetc) را فراهم می کند.

بر اساس این اطلاعیه، ETHWetc در پلتفرم معاملات الکترونیکی Xetra در بورس اوراق بهادار آلمان تحت نماد نماد ZETW درج خواهد شد. گروه ETC گفته است که انتظار دارد این فهرست اندکی پس از رویداد فورک ۱۶ سپتامبر انجام شود.

گروه ETC گفت که ZETW به طور خودکار جایگزین ETC Group Physical Ethereum (ZETH) بر اساس ۱:۱ برای حساب های کارگزاری خواهد شد.

بردلی دوک، موسس و مدیرعامل گروه ETC، خاطرنشان کرد که چشم انداز و تعهد اصلی این شرکت سود بردن از یک هارد فورک به ارزهای دیجیتال زیرین بود. “همراه با این […] صاحبان ETP های مبتنی بر اتریوم واحدهای مربوطه خود از ETP PoW جدید اتریوم را بلافاصله پس از وقوع هارد فورک اتریوم به صورت رایگان دریافت خواهند کرد. ”

ما معتقدیم که برای سرمایه گذاران محصول ما درست است که عواید حاصل از این فورک را دریافت کنند.

این خبر در زمانی منتشر می شود که صنعت کریپتو به طور فعال برای ادغام اتریوم آتی آماده می شود و شرکت های مختلف به دنبال گزینه های استخراج جدید هستند و حتی شروع به سهام دادن اتریوم کرده اند.

مربوط: ارتقا Bellatrix اتریوم اعصاب خردکن است، اما شب خواهد بود

روز چهارشنبه، بانک SEBA، پلتفرم رمزنگاری تحت نظارت سوئیس، سرویس سهامداری اتر (ETH) را برای سرمایه گذاران نهادی فعال کرد. در بیانیه ای، این بانک اعلام کرد که خدماتی در سطح سازمانی به مشتریان ارائه می دهد که بر اساس دارایی ماهانه اتر، پاداش ایجاد می کند. ماینر کانادایی کریپتو Hive Blockchain نیز روز سه شنبه اعلام کرد که در حال تلاش برای جایگزینی استخراج ETH با سایر کوین های قابل استخراج در صورت انتقال اتریوم به PoS است.

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا