اخبار ارز دیجیتال

قیمت EOS برای حداکثر سود در ۱۵ ماه ۲۰٪ جهش می کند – چه چیزی روند صعودی را تقویت می کند؟

EOS در آستانه تبدیل شدن به یک شبکه کاملاً غیرمتمرکز پس از یک “هارد فورک” قابل توجه در ماه سپتامبر است.

EOS حدود ۲۰ درصد افزایش یافت و در ۱۷ آگوست به ۱.۶۶ دلار رسید و در مسیر ثبت بهترین عملکرد روزانه خود از می ۲۰۲۱ بود.

در ابتدا، افزایش EOS توسط یک همبستگی مثبت با ارزهای دیجیتال برتر مانند بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) انجام شد که به ترتیب ۲% و ۳.۷۵% افزایش یافتند. اما حرکت رو به بالا نیز توسط مجموعه ای از به روز رسانی های نشاط بخش که از اکوسیستم EOS پدیدار شده بود، تقویت شد.

نمودار روزانه EOS/USD.منبع: Trading View

راه اندازی برنامه تشویقی EOS

در ۱۴ آگوست، بنیاد شبکه EOS (ENF)، سازمان غیرانتفاعی که بر رشد و توسعه بلاک چین EOS نظارت دارد، ثبت نام برای برنامه تشویقی آینده خود را با نام «بازده+» آغاز کرد.

Yield+ یک برنامه تشویقی و پاداش نقدینگی برای جذب برنامه های DeFi است که به نفع کاربران است. در انجام این کار، این سرویس به دنبال رقابت با رقبای برتر بلاک چین اتریوم، کاردانو (ADA) و سولانا (SOL) در فضای DeFi است.

از زمان شروع ثبت نام Yield+، مجموع قفل ارزش (TVL) در مجموعه EOS از ۹۴.۷۱ EOS به ۱۰۲.۱۸ EOS افزایش یافته است که نشان دهنده افزایش موقت تقاضا برای توکن است. ممکن است TVL در روزهای منتهی به فعال‌سازی پاداش در ۲۸ آگوست افزایش یابد.

هارد فورک EOS در ماه سپتامبر

علاوه بر این، به گفته مدیر عامل ENF، ایو لا رز، EOS در اواخر این هفته به EOSIO تغییر نام می‌دهد و پس از آن نسخه ۳.۱ ارتقای اجماع به نام Mandel در ماه سپتامبر انجام خواهد شد.

Rebrand and Upgrade اولین شرکتی بود که این شبکه را طراحی کرد، نه ماه پس از اینکه جامعه EOS تصمیم گرفت صدور ۶۷ میلیون EOS (حدود ۱۰۸ میلیون دلار) را به دلیل نگرانی‌های کلاهبرداری متوقف کند. این به عنوان طلاق نمادین EOS از Block.One عمل می‌کند.

لا رز گفت که ارتقا از طریق هارد فورک انجام می شود. این بدان معنی است که نسخه جدید (EOSIO) با زنجیره اصلی سازگار نخواهد بود و از قوانین اجماع جدید پیروی می کند.

هارد فورک همچنین به این معنی است که همه دارندگان EOS موجود، در صورت تقسیم احتمالی زنجیره، به همان میزان توکن در هر دو زنجیره دریافت خواهند کرد. در تئوری، EOS می‌تواند در روزهای منتهی به هارد فورک خود در میان دلالان تقاضای زیادی داشته باشد، همانطور که در مورد اتریوم دیدیم.

فنی افزایش بیشتر را پیشنهاد می کند

از نقطه نظر فنی، قیمت های EOS چشم به یک روند صعودی بلند مدت در هفته های آینده دارند.

اولین اشاره مهم مربوط به شکل گیری فنجان و دسته در نمودار روزانه EOS است که توسط مسیر قیمت U شکل و به دنبال آن روند کانال نزولی تایید شده است. یک قاعده کلی تحلیل تکنیکال این است که شکسته شدن فنجان و دسته باید قیمت را به اندازه حداکثر ارتفاع الگو بالا ببرد.

نمودار روزانه EOS/USD با تنظیم شکستن فنجان و دسته.منبع: Trading View

در نتیجه، هدف صعودی برای EOS نزدیک به ۲.۴۵ دلار است که تقریبا ۵۰ درصد بیشتر از قیمت امروز است.

مطالب مرتبط: آیا اتریوم بهترین بلاک چین برای تشکیل DAO است؟

با این وجود، اخطار این است که شکست خطر از دست دادن شتاب نزدیک به میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه EOS (EMA 200 روزه، موج آبی) در ۱.۷۹ دلار است. چنین افزایشی می تواند باعث شود EOS EMA 50 روزه (موج قرمز) را با قیمت ۱.۲۱ دلار آزمایش کند و تقریباً ۲۵٪ کمتر از قیمت فعلی کاهش یابد.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: Yashu Gola

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا