اخبار ارز دیجیتال

چک‌های KYC پیشرفته به صرافی‌های ارزهای دیجیتال و مصرف‌کنندگان سود می‌رساند. در اینجا دلیل آن است.

استفاده از چک‌های دقیق‌تر «مشتری را بشناسید» (KYC) به صرافی‌های ارزهای دیجیتال مزیت رقابتی نسبت به صرافی‌هایی که حداقل استانداردها را دارند می‌دهد.

تروریو

کریپتوکارنسی بخشی است که به سرعت در حال تغییر است و روندهای جدیدی مانند امور مالی غیرمتمرکز و توکن های غیرقابل تعویض به سرعت در حال تغییر هستند. و با افزایش تقاضا برای دارایی های دیجیتال، نیاز به مقررات نیز افزایش می یابد.

پیش‌بینی این مقررات و آماده‌سازی سیستم‌ها برای انطباق در آینده می‌تواند صرافی‌های ارزهای دیجیتال را به عنوان رهبران صنعت قرار دهد. همانطور که مشتریان به گزینه های قابل اعتمادتر روی می آورند، کم خطرترین آنها عقب می مانند.

با این حال، صرافی‌ها می‌توانند با اتخاذ اقداماتی فراتر از انطباق برای محافظت بهتر از کاربران، نقش کلیدی در تنظیم لحن مقررات بازی کنند. نه تنها این، بلکه می تواند به تنظیم کننده ها نشان دهد که این سیاست در عمل چگونه عمل می کند.

مورد تجاری

اولویت‌بندی راه‌حل‌های سازگار و سازگار با آینده، گسترش سریع صرافی‌ها به بازارهای جدید را آسان‌تر می‌کند. این به شما کمک می کند هزینه های عملیاتی را کنترل کنید، ریسک را کاهش دهید و تجربه مشتری را بهبود بخشید.

علاوه بر کمک به صرافی‌های ارزهای دیجیتال برای دستیابی به انطباق، فناوری تأیید هویت ما که از صدها منبع داده جهانی استخراج شده است، ورود را تسریع می‌کند و تعادل مناسب بین امنیت و اصطکاک را افزایش می‌دهد. صرافی‌ها با جذب سریع و ایمن مشتریان می‌توانند مزیت رقابتی مورد نیاز خود را در بازاری که در هر بازار افزایشی ارزهای دیجیتال شلوغ می‌شود، به دست آورند.

Trulioo یک سرویس تأیید هویت است که صرافی‌ها را در سراسر جهان قادر می‌سازد تا مشتریان را به سرعت و ایمن وارد کنند و به پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال کمک می‌کند تا به پتانسیل کامل خود در بازارهای همیشه در حال تغییر دست یابند.

این شرکت گفت که تأیید هویت دیجیتالی سریع و دقیق به صرافی ها کمک می کند تا اعتماد و امنیت ایجاد کنند و در عین حال پایگاه مشتریان خود را به سرعت گسترش دهند. چک‌های پیشرفته شناخت مشتری خود (KYC) به صرافی‌ها امکان می‌دهد سریع‌تر مقیاس شوند. صرافی‌ها با دانستن دقیق مشتریانشان و تعیین محل تامین منابع مالی، می‌توانند موقعیت بهتری برای انطباق با تغییرات نظارتی آینده داشته باشند.

استیو مامفورد، مدیرعامل Trulioo به کوین تلگراف گفت: “قانون‌گذاری موضوعی داغ در صنعت کریپتو است و چرا بسیاری از صرافی‌های رمزنگاری به فکر شراکت با ما هستند. این یکی از آنهاست.” با مشارکت با پلتفرمی مانند Trulioo، صرافی‌ها می‌توانند جلوتر از منحنی باشند، مطابقت داشته باشند و برای مقررات سخت‌تر که ممکن است در افق باشد آماده شوند.»

KYC پیشرفته چگونه کار می کند؟

اقدامات سنتی KYC می‌تواند تعداد افرادی را که یک صرافی می‌تواند ببیند، محدود می‌کند، به خصوص اگر به پاسپورت، گواهینامه رانندگی یا حساب بانکی نیاز داشته باشند. در مقابل، Trulioo در بیش از 400 منبع داده قابل اعتماد، از جمله شبکه های تلفن همراه، دفاتر اعتباری، بانک ها، دولت ها و ثبت کسب و کار در بیش از 195 کشور تأیید می کند. همچنین می توانید از سلفی برای احراز هویت کاربران جدید استفاده کنید.

Trulioo اخیراً HelloFlow را خریداری کرده است، یک راه‌حل ارکستراسیون بدون کد برای تسریع در نصب دیجیتال و به‌روزرسانی‌های عمده محصول از جمله اثبات آدرس بدون کاغذ را اعلام کرده است. در یکی دیگر از پیشرفت های مهم، مدیران شرکت می گویند که پس از جمع آوری 394 میلیون دلار در دور سری D، به جایگاه تک شاخ دست یافت.

Trulioo می‌خواهد با چک‌های رمزنگاری سریع، ایمن و دقیق KYC و ضد پولشویی به صرافی‌ها کمک کند تا در آب‌های متلاطم مقررات فعلی و آینده حرکت کنند.

این رویکرد به کسب‌وکارهای ارزهای دیجیتال کمک می‌کند زیرساخت‌های خود را تقویت کنند تا زمانی که بازار صعودی بعدی موج جدیدی از مشتریان را به صرافی وارد می‌کند، آماده شوند.

درباره Trurio بیشتر بدانید

سلب مسئولیت. کوین تلگراف هیچ محتوا یا محصولی را در این صفحه تایید نمی کند. در حالی که هدف ما ارائه تمام اطلاعات مادی در دسترس است، خوانندگان باید قبل از هر اقدامی در رابطه با شرکت تحقیقات خود را انجام دهند و مسئولیت کامل تصمیمات خود را بپذیرند. همچنین نباید این مقاله را توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفت.

نویسنده: Chris Jones

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا