اخبار ارز دیجیتال

بازارهای نوظهور پیشتاز شاخص اشتغال جهانی: گزارش Chainalysis

کشورهای با درآمد متوسط ​​پایین اکثریت ۲۰ کشور برتر را از نظر پذیرش ارزهای دیجیتال تشکیل می دهند.

پذیرش جهانی به دلیل بادهای سرد ناشی از زمستان کریپتو کاهش یافته است، اما بازارهای نوظهور وقتی صحبت از پذیرش کریپتو به میان می‌آید در آتش هستند زیرا از نظر شاخص‌های سنجش پذیرش از کشورهای پردرآمد پیشی گرفته‌اند.

در گزارشی با عنوان شاخص جهانی پذیرش کریپتو برای سال ۲۰۲۲، پلتفرم داده بلاک چین Chainalysis میلیون‌ها تراکنش رمزنگاری، ترافیک وب و سایر معیارهای روی زنجیره را از سراسر جهان تجزیه و تحلیل کرد تا مشخص کند که کدام کشورها در پذیرش ارزهای دیجیتال برتر هستند.

نتایج نشان می دهد که بازارهای نوظهور در خط مقدم پذیرش کریپتو هستند. بر اساس داده‌ها، کشورهای با درآمد متوسط ​​کم مانند ویتنام، فیلیپین، اوکراین، هند، پاکستان، نیجریه، مراکش، نپال، کنیا و اندونزی در میان ۲۰ کشور برتر در امتیازات شاخص کلی قرار دارند و ویتنام پیشرو است. در حال برگزاری است یک مکان.

کشورهای با درآمد متوسط ​​مانند برزیل، تایلند، روسیه، چین، ترکیه، آرژانتین، کلمبیا و اکوادور نیز در این فهرست قرار دارند، اما تنها ایالات متحده و بریتانیا نماینده کشورهای پردرآمد هستند.

جدای از رتبه بندی استخدام، این گزارش نشان داد که علیرغم کاهش استخدام در میان بازار نزولی، سطوح استخدام همچنان بالاتر از آنچه صنعت قبل از بازار صعودی ۲۰۲۰ شاهد بود، است.

مربوط: از دره تا واحه: اتحادیه های ارز دیجیتال سوئیس و دبی با یکدیگر همکاری می کنند

در ۹ سپتامبر، دو نفر از علاقه مندان به بیت کوین ماموریتی را به پایان رساندند تا بازرگانان در بریتانیا را به پذیرش بیت کوین (BTC) وادار کنند. جیمز دوار، مدافع BTC بریتانیا و MSW به شهرهایی در بریتانیا سفر کرده اند تا با رستوران ها و کافه ها صحبت کنند تا آنها را متقاعد کنند که بیت کوین را بپذیرند. از ۶۳ فروشگاه، ۳ فروشگاه متقاعد شدند که بیت کوین را در محل بپذیرند.

در مصاحبه ای در ماه آگوست، درگام مشتاه، مدیر اجرایی کوین فیرم به کوین تلگراف گفت که مبارزه با پولشویی (AML) و آگاهی از رویه های مشتری (KYC) پذیرش ارزهای دیجیتال رایج تر را افزایش می دهد. به گفته مدیران، بازار صعودی بعدی توسط یک تصویر رمزنگاری بهبود یافته هدایت می شود که ترس را از بین می برد.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا