🚨 اخبار ارز دیجیتال

به روز رسانی ایلان ماسک باعث ایجاد هیجان در انجمن های XRP و Meme می شود

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ماسک به‌روزرسانی یادداشت‌های انجمن را اعلام می‌کند، جامعه پاسخ می‌دهد
  • ماسک و دیگر رهبران از هوش مصنوعی جدید مایکروسافت انتقاد می کنند

ایلان ماسک، غول فناوری، که توییتر را در اکتبر ۲۰۲۲ به قیمت ۴۴ میلیارد دلار خرید و سپس آن را به عنوان تغییر نام داد. .

انجمن، که شامل بسیاری از طرفداران XRP و دوستداران میم است، با موجی از اشتیاق در مورد یادداشت های انجمن، ارتقاء جدید ویژگی که به تأیید اطلاعات واقعی در مورد X یا تصحیح اطلاعات نادرست کمک می کند، پاسخ داد.

مرتبط با

ماسک به‌روزرسانی یادداشت‌های انجمن را اعلام می‌کند، جامعه پاسخ می‌دهد

این کارآفرین سریالی فناوری با نقل قول از توییتی از حساب کاربری خود که به زبان فرانسوی بود، نه انگلیسی، در توییتی نوشت که یادداشت های انجمن بالاخره ترجمه شده است.

این توییت همچنین اعلام کرد که همه نظرات ایجاد شده در یادداشت های انجمن اکنون می توانند با یک کلیک روی پست ترجمه شوند: “اکنون اگر یادداشت انجمن را به زبان دیگری می بینید، می توانید برای ترجمه ضربه بزنید. امروز برای مشارکت کنندگان در دسترس است، به زودی در دسترس خواهد بود. برای همه در X در دسترس است.”

یکی از علاقه مندان اصلی XRP @XRPcryptowolf یک بار دیگر به ماسک یادآوری کرد که اجرای پرداخت های رمزنگاری شده بر روی پلتفرم X تنها چیزی است که در حال حاضر کم است.

یک «مم هنرمند» @X_BEBEeth همچنین پرسید که پرداخت‌های رمزنگاری در این پلتفرم چه زمانی در دسترس خواهند بود. بسیاری از حساب‌های دیگر با مضمون میم نیز با ستایش و تشکر از ماسک (و پیشنهاد اضافه شدن Grok به یادداشت‌های انجمن) یا از او در مورد امکان پرداخت‌های رمزنگاری بر روی X در آینده پاسخ دادند.

مرتبط با

ماسک و دیگر رهبران از هوش مصنوعی جدید مایکروسافت انتقاد می کنند

این هفته، یک ویژگی جدید مبتنی بر هوش مصنوعی که توسط مایکروسافت اعلام شد، در جامعه ارزهای دیجیتال سروصدا کرد. مدیرعامل این شرکت، ساتیا نادلا، از راه اندازی ویژگی “یادآوری” اضافه شده به هوش مصنوعی کمک خلبان مایکروسافت خبر داد که به کاربران این امکان را می دهد تا به طور مداوم از رایانه شخصی یا لپ تاپ خود اسکرین شات بگیرند و در آن آرشیو جستجو کنند، که سپس توسط هوش مصنوعی پردازش می شود.

ماسک این نوآوری را قسمت «آینه سیاه» نامید و اعلام کرد که این ویژگی را خاموش خواهد کرد. ویتالیک بوترین به این فکر کرد که آیا می توان این داده ها را جمع آوری کرد و به پایگاه داده های مایکروسافت اضافه کرد. ساتیا نادلا اظهار داشت که این اطلاعات فقط به صورت محلی، یعنی در دستگاه های کاربران جمع آوری می شود.

دیوید شوارتز (David Schwartz)، مدیر ارشد فناوری Ripple، متعجب بود که چه کسی می خواهد از چنین ویژگی استفاده کند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا