🚨 اخبار ارز دیجیتال

تسلای ایلان ماسک امسال ۱۰ میلیارد دلار برای آموزش هوش مصنوعی هزینه خواهد کرد.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ۱۰ میلیارد دلار از تسلا برای آموزش هوش مصنوعی
  • استفن کینگ از ایلان ماسک به دلیل تغییر نام تجاری X انتقاد کرد

اعلامیه اصلی هوش مصنوعی ایلان ماسک، کارآفرین نوآور و غول خودروهای الکتریکی تسلا، کنجکاوی جامعه را برانگیخت و موج عظیمی از نظرات را در مورد ادغام احتمالی با xAI و چت ربات Grok AI به راه انداخت.

۱۰ میلیارد دلار از تسلا برای آموزش هوش مصنوعی

ایلان ماسک اخیراً بیشتر و بیشتر وقت، انرژی و پول خود را در زمینه هوش مصنوعی سرمایه گذاری کرده است. او xAI را برای رقابت با OpenAI تأسیس کرد. چت ربات Grok یک محصول هوش مصنوعی است که قبلاً در پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) ادغام شده است. X قبلاً یکی از سهامداران اصلی xAI شده است.

وقتی ایلان ماسک اعلام کرد که تسلا قصد دارد ۱۰ میلیارد دلار در آموزش هوش مصنوعی سرمایه گذاری کند (البته با مشارکت xAI)، بسیاری از کاربران در نظرات این سوال را مطرح می کنند که آیا xAI بیشتر با تسلا (با سهامداری تسلا و غیره) یا تسلا همکاری خواهد کرد. درگیری با گروک به هر درجه ای در آینده).

این تکنو میلیونر تاکید کرد که معتقد است هر شرکتی که در این سطح (۱۰ میلیارد دلار در یک سال) در تجارت هوش مصنوعی سرمایه گذاری نکند یا آن را به نحو احسن انجام ندهد، نمی تواند با رقبای خود رقابت کند.

تسلا در سه ماهه اول یک میلیارد دلار برای این تلاش هزینه کرد و ظرفیت محاسباتی خود را در طول آموزش دو برابر کرد.

استفن کینگ از ایلان ماسک به دلیل تغییر نام تجاری X انتقاد کرد

استفان کینگ، نویسنده افسانه‌ای ترسناک، یک کاربر قدیمی توییتر، به توییت اخیر ایلان ماسک درباره تغییر نام توییتر به X پاسخ داد.

“راست باشید! نام 𝕏 خیلی بهتر از توییتر است. بله یا نه؟” ماسک توییت کرد. که کینگ پاسخ داد: «توئیتر».

کینگ مدت‌هاست که از ماسک به خاطر خرید توییتر و تغییر نام آن به عنوان «برنامه همه چیز» X و هزینه‌های ماهانه اجباری برای علامت‌های تأیید رنگارنگ انتقاد کرده است. استفن کینگ یکی از کاربران محترم X است که توکن های تایید آبی را به صورت رایگان دریافت می کند و ماسک هزینه آن را از سرمایه خود پرداخت می کند.

با این حال، اخیرا X شروع به دادن تیک آبی رایگان به کاربران با تعداد قابل توجهی فالوور کرده است. دسترسی رایگان به ویژگی های برتر نیز فراهم شد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا