🚨 اخبار ارز دیجیتال

توییت ناگهانی میم هوش مصنوعی ایلان ماسک باعث ایجاد انجمن کریپتو شد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • میم جنجالی هوش مصنوعی ایلان ماسک
  • ایلان ماسک ادعا کرد که واتس اپ ایمن نیست

رئیس تسلا و صاحب پلتفرم X، کارآفرین فناوری، ایلان ماسک، که اخیراً استارت‌آپ xAI را برای پیوستن به مسابقه هوش مصنوعی تأسیس کرده است، به اکانت X رفت تا یک میم درباره هوش مصنوعی منتشر کند. ماسک یکی از طرفداران شناخته شده میم ها است و اغلب دیدگاه های خود را در مورد رویدادهای اجتماعی فعلی یا فوری از طریق آنها به اشتراک می گذارد.

امروز X یک الگوی رفتاری در مورد هوش مصنوعی منتشر کرد که باعث واکنش شدید کریپتوها و جوامع عادی که آن را در شبکه دنبال می‌کنند، شد. او همچنین توییتی منتشر کرد که پیش‌بینی آینده بشریت به سوی آن را پخش کرد.

میم جنجالی هوش مصنوعی ایلان ماسک

ایلان ماسک که به‌خاطر موضع «ضد بیدار شدن» خود در مورد توسعه هوش مصنوعی شناخته می‌شود (در نتیجه مخالفت با OpenAI، Meta و دیگر غول‌های فناوری اطلاعات که محصولات هوش مصنوعی را عرضه می‌کنند)، یک الگوی رفتاری منتشر کرد که حاوی تصاویر له شده از فیلم کلاسیک Wachowski است. “ماتریس.”

@Jason پست کاربر X را با ۸۲۷۳۰۰ دنبال کننده به اشتراک گذاشت. بنابراین میم مورفئوس را نشان می دهد که به نئو یک قرص آبی و قرمز برای انتخاب پیشنهاد می دهد. قرص قرمز به معنای “هوش مصنوعی همه ما را می کشد”. رنگ آبی این عنوان را دارد: “هوش مصنوعی همه چیز را حل می کند.” بقیه میم نشان می‌دهد که محققان هوش مصنوعی آنقدر مشتاق هستند که هوش مصنوعی را اختراع کنند که یا به عواقب آن اهمیتی نمی‌دهند یا نمی‌توانند آن‌ها را به طور دقیق پیش‌بینی کنند (و به هر حال آنها را متوقف نمی‌کند)، بنابراین «هر دو قرص را مصرف می‌کنند. “

جامعه کریپتو با نظراتی پاسخ داد و انتظارات هوش مصنوعی مثبت و منفی را منتشر کرد. کاربری تصویری را به اشتراک گذاشت که می‌گوید مردم منتظرند تا هوش مصنوعی لباس‌ها و ظرف‌هایشان را بشویید تا بتوانند به نوشتن و نقاشی بپردازند.

ایلان ماسک ادعا کرد که واتس اپ ایمن نیست

در حالی که ایلان ماسک یک هفته پیش توییتی منتشر کرد و مدعی شد واتس اپ متعلق به غول متای مارک زاکربرگ، هر شب داده های کاربران را صادر می کند، برخی از مردم هنوز بر این باورند که این برنامه پیام رسان ایمن باقی می ماند.

برخی از مفسران، از جمله گابور گورباکس، مشاور استراتژیک تتر، این ادعا را زیر سوال برده اند. با این حال، یکی از ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده توسط ایلان ماسک تأیید می کند که واتس اپ هر شب اطلاعات کاربران را به سرورهای برنامه منتقل می کند و احتمالاً آن را با تبلیغ کنندگان به اشتراک می گذارد. فیس بوک در گذشته درگیر رسوایی هایی در مورد نشت اطلاعات کاربران به شرکت های تبلیغاتی بوده است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا