🚨 اخبار ارز دیجیتال

هشدار خیره کننده هوش مصنوعی ایلان ماسک بحث داغی را بین ارتش های SHIB و XRP ایجاد کرد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • هشدار هوش مصنوعی از ایلان ماسک
  • جوامع SHIB و XRP به توییت ماسک واکنش نشان می دهند

ایلان ماسک، کارآفرین نوآور، بیانیه پر سر و صدای دیگری را در انتقاد از OpenAI و محصول شاخص هوش مصنوعی ChatGPT آن بیان کرده است.

توییت او باعث ایجاد بحث های داغ در جامعه X شد که شامل بسیاری از حساب های رمزنگاری شده است. در میان آنها نماینده برجسته ارتش XRP و مدیر ارشد تیم شیبا اینو بودند.

هشدار هوش مصنوعی از ایلان ماسک

ایلان ماسک در مورد حادثه بین اسکارلت جوهانسون بازیگر و OpenAI به جامعه یادآوری کرد. رئیس X یک توییت از یکی از تیم‌های Dogecoin و X که با نام مستعار «DogeDesigner» (@cb_doge) است، نقل کرد.

این کاربر X توییت کرد که OpenAI اساساً صدای اسکارلت جوهانسون را شبیه سازی کرده و علیرغم امتناع از دادن مجوز صدای او به شرکت از آن استفاده کرده است. OpenAI از او خواست تا یکی از صداپیشگان سیستم هوش مصنوعی جدید خود به نام «آسمان» باشد. این انتخاب بر اساس نقش جوهانسون به عنوان دستیار زن هوش مصنوعی در فیلم Her در مقابل خواکین فینیکس بود. این بازیگر شرکت سام آلتمن را تهدید به پیگرد قانونی کرد.

@cb_doge به این نتیجه رسید که اگر OpenAI این کار را با اسکارلت جوهانسون انجام دهد، می‌تواند با داده‌های کاربر جمع‌آوری‌شده از تلفن‌هایی که ChatGPT در آن‌ها نصب می‌شود، مشابه عمل کند. احتمالاً منظور او دستگاه های اپل بوده است. پیش از این گزارش شده بود که اپل و OpenAI در حال همکاری برای ادغام محصول فوق هوش مصنوعی در تمام سیستم عامل های همه دستگاه های اپل هستند.

مرتبط با

جوامع SHIB و XRP به توییت ماسک واکنش نشان می دهند

یکی از علاقه مندان اصلی XRP @XRPcryptowolf پیشنهاد کرد که ایلان ماسک باید شروع به ساخت “تلفن X” کند. لوسی، مدیر بازاریابی تیم SHIB، نیز به نظرات پاسخ داد و یک GIF متحرک با متن “دقیقا” ارسال کرد.

در توییتی که روز دوشنبه منتشر شد، ایلان ماسک تهدید کرد که اگر ChatGPT OpenAI با دستگاه‌های اپل یکپارچه شود، دستگاه‌های اپل را از همه شرکت‌هایش (حتی برای بازدیدکنندگان) ممنوع خواهد کرد.

ماسک می گوید OpenAI بهتر از آیفون، مک و غیره خواهد بود. او فکر می‌کند اطلاعات کاربران را می‌دزدد و از آن‌ها برای خود استفاده می‌کند که این امر باعث نارضایتی صاحبان دستگاه‌ها شده است. او همچنین از اپل انتقاد کرد که نتوانسته هوش مصنوعی خود را اختراع کند و در عوض از محصول سام آلتمن استفاده کرد. با این حال، Community Notes توییت ماسک را تصحیح کرد و اشاره کرد که اپل هم محصول هوش مصنوعی خود را راه اندازی کرده و هم ChatGPT را در دستگاه های خود ادغام کرده است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا