اخبار ارز دیجیتال

توییت دیزنی در روز اول آوریل ایلان ماسک واکنش خنده‌داری را از انجمن کریپتو برانگیخت

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ماسک مدیر عامل دیزنی را ترول کرد
  • ماسک از Grok AI 1.5 به زودی خبر می دهد

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس و مالک X با پیامی که به وضوح یک شوخی اول آوریل است، جامعه ارزهای دیجیتال را تحریک کرده است.

ماسک مدیر عامل دیزنی را ترول کرد

در پست X، ایلان ماسک که به دلیل مخالفت با موقعیت فعلی دیزنی، نتفلیکس و دیگر غول‌های تجاری تأثیرگذار شناخته می‌شود، در توییتی نوشت که در حال به عهده گرفتن سمت مدیر ارشد DEI در دیزنی است، DEI مخفف «تنوع، تنوع، تنوع است. ” برابری و مشارکت». او نوشت: “بی صبرانه منتظر کار با باب ایگر و کاتلین کندی هستم تا محتوای آنها بیشتر بیدار شود!” اضافه.

کاتلین کندی رئیس شرکت لوکاس فیلم است که اکنون متعلق به دیزنی است. آخرین فیلم «ایندیانا جونز و شماره‌گیر سرنوشت» آخرین همکاری آنهاست. به نظر می رسد ماسک اغلب در توییت های خود به شدت از سیاست های DEI انتقاد می کند و ادعا می کند که این نوع جدیدی از تبعیض علیه افرادی با ارزش ها و دیدگاه های سنتی است.

این توییت ماسک باعث شد تا جامعه رمزارز تصمیم به حمایت از این جوک بگیرد و شروع به ارسال میم‌ها و پاسخ‌هایی با همان روحیه کند و دیزنی و نتفلیکس را برای مواضعشان در مورد سیاست‌های اجتماعی تحت فشار قرار دهد.

سال گذشته، ماسک با باب ایگر، مدیر عامل دیزنی به دلیل بیرون کشیدن تبلیغات دیزنی از توییتر/X، اختلاف داشت. ایلان ماسک به طور علنی به CNBC گفت که به ایگر یا هیچ کس دیگری اجازه نمی دهد که او را با پول یا تبلیغات باج خواهی کند. وی اظهار داشت کسانی که نمی خواهند در X تبلیغ کنند مجبور نیستند و به وضوح به آنها گفته است که کجا بروند. در این زمینه، شوخی اول آوریل ایلان ماسک کاملاً تیز به نظر می رسد.

ماسک از Grok AI 1.5 به زودی خبر می دهد

هفته گذشته، غول فناوری ماسک توییتی منتشر کرد که در آن اعلام کرد نسخه جدیدی از ربات چت هوش مصنوعی Grok توسط سرمایه‌گذاری جدید ماسک به نام xAI در حال توسعه است.

ماسک اعلام کرد که Grok 1.5 مانند گذشته در هفته جاری بر روی پلتفرم X برای کاربران Premium + منتشر خواهد شد. او همچنین اضافه کرد که به محض انتشار نسخه Grok 2، “باید در تمام معیارها از هوش مصنوعی فعلی فراتر رود.” بر اساس این توییت، در حال حاضر، نسخه جدید ربات هوش مصنوعی در حال آموزش است. با این حال، مشخص نیست که آیا ماسک به نسخه قبلی Grok یا ChatGPT و مدل های مشابه زبان AI اشاره می کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا