🚨 اخبار ارز دیجیتال

ایلان ماسک با پیش‌بینی بلندپروازانه ماه سر برمی‌گرداند، اما در مورد DOGE نیست

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ماموریت ماه DOGE-1 برای SpaceX
  • ایلان ماسک پیش بینی های شگفت انگیز هوش مصنوعی انجام می دهد

ترمینال بلومبرگ گزارش داد که ایلان ماسک اظهار داشت که معتقد است انسان ها می توانند طی هفت سال آینده روی مریخ فرود بیایند و ظرف پنج سال آینده روی ماه فرود بیایند.

اظهارات جسورانه او موج هایی را در جامعه Twitter/X ایجاد کرد. با این حال، بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی شک دارند که پیش‌بینی‌های او برای چنین آینده‌ای نزدیک محقق شود و این موضوع را به وضوح در بخش نظرات زیر توییت بیان می‌کنند.

بسیاری پیش‌بینی‌های قبلی ماسک را به یاد آوردند که در آن قول داده بود خدمه‌های انسانی به مریخ می‌رسند و طی پنج سال آینده یک مستعمره ایجاد می‌کنند. او همچنین اخیراً گفته است که انتظار دارد حدود ۲۰ سال طول بکشد تا یک مستعمره مریخ خودپایدار شود. ایلان ماسک بنیانگذار و مدیر عامل اسپیس ایکس است و قصد دارد با استفاده از موشک های فضایی قابل استفاده مجدد، خدمه را به ماه و مریخ بفرستد.

ماموریت ماه DOGE-1 برای SpaceX

ایلان ماسک جدا از اینکه یک کارآفرین موفق و بسیار جاه طلب در فناوری است، در جامعه ارزهای دیجیتال به عنوان یکی از طرفداران بزرگ Dogecoin شناخته می شود. در نتیجه، SpaceX اکنون Dogecoin را برای ماموریت های ماه می پذیرد.

ماسک توییت کرد که در سال ۲۰۲۱، SpaceX یک Dogecoin واقعی را در ماه واقعی قرار خواهد داد. جزئیات بعداً مشخص شد که ماسک در مورد برنامه های شرکتش برای پرتاب ماهواره به مدار ماه (ماموریت DOGE-1) صحبت کرده است. برای انجام این ماموریت، SpaceX در DOGE دستمزد دریافت کرد.

به دلایل مختلف این ماموریت در سال ۲۰۲۱ انجام نشد و به تعویق افتاد. امسال، SpaceX پرداخت بزرگ دیگری از Dogecoin را از Geometric Energy Corporation (GEC)، اولین مشتری که دستور انجام این ماموریت را صادر کرد، پذیرفت. با این حال زمان جدید این ماموریت هنوز مشخص نشده است.

ایلان ماسک پیش بینی های شگفت انگیز هوش مصنوعی انجام می دهد

همانطور که قبلا گزارش شده بود، در فضای X اخیر، ایلان ماسک نظرات خود را در مورد آینده هوش مصنوعی و نتیجه نهایی توسعه آن به اشتراک گذاشت. غول فناوری انتظار دارد تا پایان سال ۲۰۲۵ هوش مصنوعی از همه انسان ها باهوش تر باشد.

پیش از این، ماسک اعلام کرده بود که در عرض سه سال، هوش مصنوعی در هر کاری که انسان می تواند انجام دهد خوب خواهد بود و می تواند به اندازه نویسنده هری پاتر، جی کی رولینگ، رمان بنویسد، فیزیک جدید را کشف کند و کارهای مهم زیادی را انجام دهد که فقط انسان ها هستند. قبلا انجام داده اند. آنها توانستند این کار را انجام دهند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا