🚨 اخبار ارز دیجیتال

ویدیوی رمزگذاری شده ایلان ماسک در کانال یوتیوب هک شده دولت کره جنوبی پخش شد

خبرگزاری محلی کره جنوبی تایید کرد اکانت یوتیوب هک شده طی چهار ساعت به دلیل مداخله فعال دولت کره جنوبی بازیابی شد.

یک کانال YouTube متعلق به دولت کره جنوبی هک شده و به SpaceX Invest تغییر نام داده است. این کانال سپس یک ویدیوی ساختگی از ایلان ماسک را در مورد ارزهای دیجیتال بارگذاری کرد.

در ۳ سپتامبر، یک کانال یوتیوب دولتی کره جنوبی به طور موقت هک شد و نام آن برای به اشتراک گذاری پخش زنده ویدیوهای مرتبط با رمزنگاری تغییر یافت. با این حال، با مداخله پیشگیرانه، حساب به سرعت در عرض چهار ساعت بازیابی شد و گزارش محلی یونهاپ نیوز (YNA) را تأیید کرد.

اسکرین شات بالا توسط Locale در اختیار YNA قرار گرفته است که نشان می دهد کانال آسیب دیده به SpaceX Invest تغییر نام داده شده و ویدئویی پخش می شود که مدیر عامل SpaceX ایلان ماسک را به تصویر می کشد.

شناسه و رمز عبور کانال یوتیوب به خطر افتاده به عنوان علت اصلی هک شناسایی شد. ظاهرا گوگل نیز این نقض را تایید کرده است.

مربوط: تلاش هکرها برای فروش NFT های گذرنامه به سرقت رفته رهبر بلاروس

بایننس برای بازیابی KyberSwap از هک اخیری که ۲۶۵۰۰۰ دلار از وجوه کاربران را استخراج کرد، تحقیقات داخلی را برای یافتن مقصر انجام داد.

Changpeng ‘CZ’ Zhao، مدیر عامل بایننس فاش کرده است که تیم امنیتی Binance دو مظنون را شناسایی کرده و اطلاعات را به KyberSwap و مجریان قانون ارسال کرده است. یکی از اعضای کریپتو توییتر خاطرنشان کرد: بایننس اکنون نقش برادر بزرگ را در فضای کریپتو ایفا می کند. بایننس نه تنها از پلتفرم خود محافظت می کند، بلکه تا آنجا پیش می رود که از کل اکوسیستم کریپتو محافظت می کند.نویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا