اخبار ارز دیجیتال

ایلان ماسک توسط جامعه مجبور به پذیرش کریپتو به عنوان X به ATH قابل توجهی می شود

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ترافیک X به ATH عالی می رسد
  • جامعه ماسک را به ادغام رمزنگاری تشویق می کند

ایلان ماسک، میلیاردر فناوری، مدیرعامل تسلا، و مالک پلتفرم X (توئیتر سابق)، به مخاطبان هدف صد میلیونی خود در این یک رکورد بی سابقه از زمان تأسیس توییتر است.

جامعه ارزهای دیجیتال شروع به تشویق او کرد و گفت که زمان آن رسیده است که یکپارچه سازی رمزنگاری را در X انجام دهیم.

ترافیک X به ATH عالی می رسد

ماسک با افتخار اعلام کرد که آخرین اختراع او (که در مسیر تبدیل شدن به “اپلیکیشن همه چیز” از توییتر به X تبدیل شده است) به بالاترین سطح ترافیک ارگانیک رسیده است. این اندازه گیری نشان دهنده بالاترین قله در ۱۲ سال گذشته است که تفاوت زیادی با قله تاریخی قبلی دارد.

طبق اسکن منتشر شده توسط ماسک، ترافیک ارگانیک در در اسکرین شات، افزایش قابل توجهی در ترافیک ارگانیک از حدود سال ۲۰۲۳، یعنی سالی که ایلان ماسک پس از قراردادی به ارزش ۴۴ میلیارد دلار، قدرت را به دست می گیرد، مشاهده می شود.

جامعه ماسک را به ادغام رمزنگاری تشویق می کند

جامعه ارزهای دیجیتال تصمیم گرفت از این فرصت استفاده کند و بار دیگر به ماسک (که از طرفداران بزرگ Dogecoin است) اصرار کند که این می‌تواند بهترین لحظه برای ادغام پرداخت‌های ارز دیجیتال در این پلتفرم باشد.

یکی از این حساب ها صرافی رسمی Kraken بود، اما حساب های دیگری نیز وجود داشت.

جامعه بر این باور است که اگر ماسک تصمیم به ادغام یک ارز دیجیتال داشته باشد، این ارز رمزنگاری شده DOGE خواهد بود، میم کوین اصلی که به صورت عمومی معامله می شود و به طور گسترده توسط ماسک پشتیبانی می شود. در گذشته، قبل از شیوع بیماری همه گیر در جهان، توییت های ماسک تأثیر بسیار زیادی بر Dogecoin می گذاشت و اغلب قیمت را به سمت بالا می برد. این میلیاردر در اولین بازی خود در سال ۲۰۲۱ در شنبه شب زنده و قبل از آن در توییتی از DOGE حمایت کرد. ماسک از خود به عنوان «پدر دوج» یاد کرده است.

در ماه مه ۲۰۲۱، Dogecoin به بالاترین سطح تاریخ ۰.۷۳۷۶ دلار رسید. در حال حاضر، میم کوین در ۰.۱۸۱۵ دلار در حال تغییر است. این ۷۵.۵ درصد کمتر از اوج قیمت تاریخی است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا