اخبار ارز دیجیتال

الیزابت وارن می خواهد پلیس در سال 2024 در خانه شما باشد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

سناتورهای الیزابت وارن و راجر مارشال می خواهند کیف پول های ارزهای دیجیتال را غیرقانونی کنند. طرح آنها برخلاف اصول کمپین است.

در سال 2022، الیزابت وارن، سناتور ماساچوست، پیش‌نویس لایحه‌ای را تهیه کرد که بر اساس آن، ارائه‌دهندگان کیف پول‌های رمزنگاری‌شده باید از قوانین ضد پولشویی بانک‌ها پیروی کنند. صرافی رمزنگاری وجود ندارد، بلکه خود کیف پول است. سناتور کانزاس راجر مارشال به عنوان یکی از حامیان مالی به این پیشنهاد پیوست.

متأسفانه، مارشال به اصول پوپولیستی که به عنوان نامزد شرکت کرد خیانت کرد. این لایحه همچنین به آزادی های مدنی مترقی و اصول حریم خصوصی که وارن از آن حمایت می کند، خیانت می کند.

وارن و مارشال قصد دارند این بحث را در تابستان امسال در کاپیتول از سر بگیرند و از مدافعان مجری قانون برای اهداف خود دعوت کنند. در صورت رسیدن به خواسته خود، حساب بانکی شخصی و ورود به کارت اعتباری ما در یک مخزن مرکزی ذخیره می شود و به وزارت دادگستری امکان دسترسی بدون مجوز را می دهد.

مربوط: الیزابت وارن به سنا فشار می آورد تا کیف پول های ارزهای دیجیتال را ممنوع کند

لایحه وارن به هر کسی که یک کیف پول رمزنگاری طراحی می کند (یک برنامه رایانه ای طراحی شده برای ذخیره کد رمزنگاری برای کمک به ایمن نگه داشتن توکن های رمزنگاری) اجازه می دهد تا به عنوان یک تجارت خدمات پولی ثبت نام کند و اساساً به یک موسسه مالی تبدیل شود. ما می خواهیم که به شرح زیر تنظیم شود.

این بدان معناست که کارآفرینان برنامه نویس کامپیوتری که کد می نویسند تا به مشتریان کمک کنند سرمایه گذاری های رمزنگاری خود را از طریق تلفن هایشان مدیریت کنند و از ارزهای دیجیتال در برابر هکرها محافظت کنند، باید مانند Western Union در وزارت دارایی ثبت شوند. برای همه استارت آپ های رمزنگاری موفق باشید.

وارن صورتحساب را فشار داد. بخش آرامی که او با صدای بلند نمی‌گوید (و به نظر می‌رسد مارشال متوجه نمی‌شود) این است که این کاربرد صریح قوانین وسترن یونیون زمانی که برای برنامه‌نویس‌های کامپیوتری کارآفرین اعمال می‌شود، کار نمی‌کند. نمی‌تواند از آن پیروی کند و او می‌داند.

این لایحه یک اسب تروا است که برای برهم زدن بازار ارزهای دیجیتال تحت پوشش یک لایحه امنیت ملی طراحی شده است. این یک استراتژی هوشمند است. این پاسخ به یک مشکل درک شده، متقاعد کردن محافظه‌کاران امنیت ملی، به‌ویژه آن‌هایی که اطلاعات کمی در مورد نحوه کارکرد ارزهای دیجیتال دارند را متقاعد می‌کند تا توسعه ارزهای دیجیتال را متوقف کنند.

مربوط: سناتور رامیس: پیشنهاد من با سناتور گیلیبراند به SEC قدرت می دهد تا از مصرف کنندگان محافظت کند

این قانون همچنین به دنبال ممنوعیت کامل ابزارهای حفظ حریم خصوصی رمزنگاری است. اگر قرار است دیدگاه بیت کوین به عنوان یک وسیله پرداخت محقق شود، باید خصوصی باشد. بدون ابزارهای حریم خصوصی ممنوع شده توسط این قانون، هر بار که از بیت کوین برای پرداخت هزینه قهوه خود استفاده می کنید، باریستای شما می تواند از کلید عمومی شما برای جستجوی کل تاریخچه تراکنش های شما استفاده کند. سارقان و هکرها می توانند همین کار را انجام دهند.

بلاک چین های محبوب مانند بیت کوین و اتریوم دارای ابزارهایی هستند که می توانند حریم خصوصی کاربران را فراهم کنند و توسط شهروندان رژیم های توتالیتر مانند ایران در سراسر جهان استفاده می شوند. زنان افغان که تحت حاکمیت طالبان زندگی می کنند از این ابزارهای رمزنگاری برای حمایت پنهانی از خانواده های خود استفاده می کنند. لایحه کریپتو وارن/مارشال برای پایان دادن به حریم خصوصی، همه آن کاربران کریپتو را در معرض نظارت طالبان، هکرهای روسی و کره شمالی قرار می‌دهد.

هنگامی که اهداکنندگان بیت کوین (BTC) را برای معترضان راننده کامیون کانادایی به دلیل دستور واکسن کانادا ارسال کردند – معترضان با تصمیم مارشال در مورد سانسور و لغو فرهنگی موافقت کردند – دولت کانادا ما آن اهداکنندگان را ردیابی کردیم و حساب های بانکی آنها را به شدت لغو کردیم.

مربوط: اتریوم سرمایه گذاری را متحول خواهد کرد

لایحه پیشنهادی ارائه‌دهندگان کیف پول ارزهای دیجیتال را مجبور می‌کند مقرراتی مشابه قوانین وضع شده در بانک‌های سنتی که مقامات کانادایی برای رانندگان کامیون استفاده می‌کردند، اتخاذ کنند. مارشال از کمک گرفتن از رای دهندگان ترامپ در انتخاب مجدد خود خوشحال بود، اما اکنون به نظر می رسد برخلاف این تعهد عمل می کند. ابزار بیشتری برای سانسور ارائه نمی دهد.

از قضا، مارشال حتی پس از اینکه رهبران معترضان کامیون‌داران را در کاپیتول ایالات متحده بازدید کردند، به تشکر از معترضان کامیون‌داران در کانادا و کسانی که سعی در اهدای بیت کوین برای حمایت از آنها داشتند، ادامه داد. در نهایت، تصمیم مارشال برای حمایت از این لایحه، خیانت به اصول پوپولیستی و طرفدار ترامپ است که او به عنوان نامزد شرکت کرد.

وقتی از مارشال خواسته شد که بین ابزارهای نظارتی مالی مخالف که مترقی ها برای خنثی کردن مخالفان استفاده می کنند یا از بین بردن ارزهای دیجیتال به نفع وارن و لایحه اسب تروا یکی را انتخاب کند، مارشال گفت که او تصمیم به تایید وارن دارد. همین اشتباه را نکن

مجریان قانون خسته شده اند که اگر آخرین قوانین نظارتی در کنگره نادیده گرفته نشود، جنایات بسیار بدی ممکن است اتفاق بیفتد. آزادیخواهان شهروند ممکن است آخرین امید ارزهای دیجیتال باشند.

جی دبلیو بلت دانشیار دانشکده حقوق جورج میسون. او یک حسابدار در پزشکی قانونی ارزهای دیجیتال است و همچنین قانون اوراق بهادار را در Lawrence Law LLC انجام می دهد. او عضو کمیته مشورتی هیئت استانداردهای حسابداری مالی و عضو سابق کمیته مشاوره سرمایه گذار SEC است. او همچنین ریاست آزمایشگاه آزادی رمزنگاری را بر عهده دارد، یک اندیشکده که برای تغییر سیاست ها برای محافظت از آزادی و حریم خصوصی توسعه دهندگان و کاربران ارزهای دیجیتال مبارزه می کند.

این مقاله برای اهداف اطلاعات عمومی است و در نظر گرفته نشده است و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: J.W. Verret

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا