🚨 اخبار ارز دیجیتال

سفیر می گوید السالوادور بر سرمایه گذاری در شهر بیت کوین تمرکز می کند

مقامات در السالوادور گفتند که دولت در تلاش است تا با ارائه مشوق های ویژه برای سرمایه گذاری زودهنگام شرکت ها، سرمایه گذاری بیشتری را به شهر بیت کوین جذب کند.

السالوادور، اولین کشوری که در سپتامبر گذشته بیت کوین (BTC) را قانونی کرد، اکنون بر ساخت یک شهر بیت کوین متمرکز شده است. از زمان اعلام سال گذشته، به دلیل خشکسالی بازار خرس در سرمایه گذاری و تنش های ژئوپلیتیکی، این طرح با تاخیر و اختلال مواجه شده است.

جوزف هال، خبرنگار کوین تلگراف، با هکتور انریکه سلاری لانداورد، معاون سفیر السالوادور در پادشاهی هلند تماس گرفت تا از پیشرفت این پروژه بسیار تبلیغ شده آگاهی یابد.

لانداورد به کوین تلگراف گفت که دولت از اصل “اولین خدمت، اولین خدمت” پیروی می کند و شرکت هایی که زودتر شروع به سرمایه گذاری کنند، بازده بهتری خواهند داشت. او توضیح داد:

“رویای السالوادور این است که یک شهر بیت کوین داشته باشد و از آنجا جامعه ما را بزرگتر و قوی تر کند. ما می خواهیم بیشتر در این زمینه سرمایه گذاری کنیم تا بتوانیم این جوامع را توسعه دهیم. در تلاش برای جذب هستیم.

قائم مقام سفیر با اشاره به اینکه استفاده از بیت کوین در کشور قطعاً تأثیر آن را گذاشته است، از مردم دعوت کرد تا خودشان ببینند بیت کوین چگونه زندگی آنها را تغییر می دهد.

مرتبط: تصمیم السالوادور بیت کوین: پیگیری پذیرش پس از یک سال

شهر نمادین بیت کوین در نوامبر گذشته رونمایی شد. تا حدودی از طریق فروش اولین محصول اوراق قرضه ارز دیجیتال جهان، اوراق قرضه آتشفشانی بیت کوین ۱ میلیارد دلاری، تامین مالی خواهد شد. محصولات با درآمد ثابت مرکز جذب در اوج بازار افزایشی بودند. با این حال، برخی تاخیرها در گذشته و رکود بازار نزولی، سایه ای از عدم اطمینان را ایجاد می کند.

ماه گذشته، پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری Bitfinex به کوین تلگراف گفت که این شرکت منتظر مجوز صدور اولیه از دولت است، که پس از تصویب لایحه اوراق بهادار دیجیتال، که برای سپتامبر برنامه ریزی شده بود، اعطا خواهد شد. اوراق قرضه در اواسط مهرماه منتشر خواهد شد.

نویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا